Sürprizbozan The Walking Dead hapishanedeki hastalık nasıl çıkıyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XDaRKWaRRıoRX

Decapat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar 4. sezonun ilk bölümlerinde hapishanedeki çıkan hastalık nasıl oldu da ortaya çıkıp ilk gözlüklü çocuğu hasta etti? Domuz vardı bir hastalanıp ölmüştü o yüzden mi acaba? Uzun zamandır anlam veremedim nasıl çıktığına. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 4. sezonun ilk bölümlerinde hapishanedeki çıkan hastalık nasıl oldu da ortaya çıkıp ilk gözlüklü çocuğu hasta etti? Domuz vardı bir hastalanıp ölmüştü o yüzden mi acaba? Uzun zamandır anlam veremedim nasıl çıktığına. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.
Yedikleri domuzdan diye hatırlıyorum

@tarals, @General Pong Krell, @TahaCanYuksek cevaplarınız için teşekkür ederim. Bir de aklıma şey gelmişti topraktan bir silah bulup onu el arabasına atıyordu. Hatta şarjörünü falan çıkarıp attı. El arabasının içinde bitkiler falan vardı acaba onları domuzlara mı verdiler veya kendileri mi yediler bir ilgisi olabilir gibime geldi.

Öyle bir olay olduğunu hiç hatırlamıyorum.

@tarals , @General Pong Krell , @TahaCanYuksek cevaplarınız için teşekkür ederim. Bide aklıma şey gelmişti topraktan bi silah bulup onu el arabasına atıyordu. Hatta şarjörünü falan çıkarıp attı. El arabasının içinde bitkiler falan vardı acaba onları domuzlara mı verdiler veya kendileri mi yediler bi ilgisi olabilir gibime geldi.
O kadar detay hatırlamıyorum 2 yılı geçti ben izleyeli.

Geri
Yukarı