The Walking Dead izlenir mi?

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar izleyecek bir şey arıyordum ve aklıma bu geldi. Diziye karşı garip bir ön yargım var. Daha önce de bu yüzden izlemedim ama şu an izleyecek bir şeyler lazım bana.😀 Normalde bu tür dizi ve filmleri çok severim. Kısa bir seride değil. Sizce izlemeye değer mi?

Yeni başlıyorsanız bu kadar uzun bir diziden başlamayın bence. 2-3 sezonluk veya mini dizi falan izleyerek başlayın. Ön yargınız varken başlarsanız bitiremezsiniz The Walking Dead'i.

Daha önce dizi falan izledim hocam uzunluğu sıkıntı değil sardıktan sonra. Ama işte bilmiyorum sever miyim. Bunu da anlamanın aslında bir yolu varda işte.

10 sezon çok uzun gelirse fear The Walking Dead var şu an 6.sezonu çekiliyor 5 de olabilir.
Bir de The Walking Dead world beyond var daha ilk sezonu çıktı hepsi aynı yapımcıdan ftwd ile twd aynı evrende ama twdwb belli değil galiba.

10 sezon çok uzun gelirse fear The Walking Dead var şu an 6.sezonu çekiliyor 5 de olabilir.
Bir de The Walking Dead world beyond var daha ilk sezonu çıktı hepsi aynı yapımcıdan ftwd ile twd aynı evrende ama twdwb belli değil galiba.

Hepsi aynı tür mü hocam? Ayrıca hangisini önerirsiniz? Post apokaliptik dizi ve filmleri çok seviyorum. Bu yüzden bu tür bir şey arıyorum. Başka önerilerede açığım.

Geri
Yukarı