Telltale The Walking Dead devamı gelir mi?

isyon

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar size bir şey sormak istiyorum, Telltale TWD yeni oyunu çıkacak mı? 2. oyunun çıkması içimde kaldı. Oyunun sonunda clementinenin ayağı kesiliyordu. Ama oyundan sonra bir tane dergi çıkarmışlar. Dergi, clementinenin ayağı kesildikten sonrasını anlatıyor. Ayağında tahta bir şey vardı. Sizce Telltale TWD'nin devamı gelir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni kitabın trailerı. Veya yeni bölüm chapterı. Sizin düşüncüleriniz nelerdir?

@408157 mesaj yazmayı bilmiyorum kusura bakma. Buradan yazabilirmisin? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

Son düzenleme:
Telltale Games baska oyunlar icin calisiyor su an. The Wolf Among Us 2 2024 yilinda cikacak ve bir tane daha Telltale oyunu vardi galiba o cikti. Yani the Wolf Among Us 2'de sonra gelirse ondan sonra birkac sene sonra gelir derim. O kadar sene gecti ve simdiye gelmeliydi cunku oyunun finali devam edecek cinsten. Yeni cikan oyunundan ve the Wolf Among Us 2'den iyi bir para kazanirlarsa onun Hype'i ile olabilir ama simdiye kadar da ciksa cikardi gibi.

Kusura bakma @408157 geç cevap için mute yemiştim çok kısa bir özet geçme şansın var mı tam anlayamadım telltales açıldı biliyorum fakat ileriki yıllarda sezon 5 çıkar mı?

Başa spoiler yazsaydın ya direkt oyunun sonunu söylemişsin.

Hocam başlıktaki gibi Telltale The Walking Dead devamı gelirmi demişim, demekli oyunu bitirmişim ve bu merakla bu konuyu açmışım lütfen biraz düşünüp sonra yazınız.

O zaman cevap Telltale firma kapandıktan sonra devamı gelmez belki bir firma hakları satın alıp kendi 5. sezonu yapar ki bu da zor.

İyi akşamlar size bir şey sormak istiyorum, Telltale TWD yeni oyunu çıkacak mı? 2. oyunun çıkması içimde kaldı. Oyunun sonunda clementinenin ayağı kesiliyordu. Ama oyundan sonra bir tane dergi çıkarmışlar. Dergi, clementinenin ayağı kesildikten sonrasını anlatıyor. Ayağında tahta bir şey vardı. Sizce Telltale TWD'nin devamı gelir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni kitabın trailerı. Veya yeni bölüm chapterı. Sizin düşüncüleriniz nelerdir?

@408157 mesaj yazmayı bilmiyorum kusura bakma. Buradan yazabilir misin? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

O sırada The Wolf Among Us 2 bekleyen ben.

Geri
Yukarı