The Walking Dead izlenir mi?

Çocukluğumun harika dizisidir TWD. Pazartesi günleri sitelere düştüğü zaman kekstramı alıp okuldan kaçardım sırf yeni bölümünü izlemek için.

1-7 sezon harikadır.

8-9 sezon fena değil diyelim.

Sonrasında Fear TWD'yi izledim. Biraz tadını vermiş olsada asla TWD'nin yerini tutmaz.

Bilmiyorsanız element uydurmayın öncesini falan anlatmıyor dizinin spin-off'u sadece, farklı bir yerden ve farklı karakterlerden bakıyor olaya; zaman aynı.
Element uydurmayın mı :D Bu forumdaki insanlara kayıt şartı olarak üslup testi konulması lazım.
Olayların başlangıcını Rick komadayken olanları anlatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar izleyecek bir şey arıyordum ve aklıma bu geldi. Diziye karşı garip bir ön yargım var. Daha önce de bu yüzden izlemedim ama şu an izleyecek bir şeyler lazım bana.😀 Normalde bu tür dizi ve filmleri çok severim. Kısa bir seride değil. Sizce izlemeye değer mi?
İlk 2 sezonu izledim gayet güzel dizi.

Bence başla, şahsen 9. sezona kadar gayet güzel gidiyor dizi, 10. sezonu henüz izleme fırsatı bulamadım izleyecek platform bulamadığımdan dolayı, fakat izlemek isterim. İlk sezonların tadı daha ayrı oluyor.

Rick helikopter ile götürüldükten sonra eski tadı vermemeye başlıyor.

Hayır, bir yerden sonra sarpa sardı işler hikaye bitmiş olmasına rağmen 1-2 sezon daha uzadı izlenebilir durumda değil. Uzun soluklu ve bilim, klonlar üzerine olan Orphan Black dizisini öneririm 5x10 bölüm.

Arkadaşlar izleyecek bir şey arıyordum ve aklıma bu geldi. Diziye karşı garip bir ön yargım var. Daha önce de bu yüzden izlemedim ama şu an izleyecek bir şeyler lazım bana.😀 Normalde bu tür dizi ve filmleri çok severim. Kısa bir seride değil. Sizce izlemeye değer mi?

Ben de 2 gün önce başladım izlediğim en iyi dizi diyebilirim.

Geri
Yukarı