The Walking Dead izlenir mi?

İzlenir ve oynanır; dizisi izlediğim en iyi dizilerden ilk 10'a rahatlıkla girer, oyunu oynadığım en en en iyi oyun.

Clementine... Kalbimdesin.

Hepsi aynı tür mü hocam? Ayrıca hangisini önerirsiniz? Post apokaliptik dizi ve filmleri çok seviyorum. Bu yüzden bu tür bir şey arıyorum. Başka önerilerede açığım.

Saydığım üçüde iyi gider ve aynı tür onun dışında van helsing var oda kıyamet sonrası vampir zombi karışımı bir şey ben bitirdim 1 ayda 5 sezon sarıyor.

Arkadaşlar izleyecek bir şey arıyordum ve aklıma bu geldi. Diziye karşı garip bir ön yargım var. Daha önce de bu yüzden izlemedim ama şu an izleyecek bir şeyler lazım bana.😀 Normalde bu tür dizi ve filmleri çok severim. Kısa bir seride değil. Sizce izlemeye değer mi?
İzlemenizi hem tavsiye ederim hem etmem neden mi?
Dizi cidden çok uzun fakat aşırı sürükleyici.
Ve türkçe dublaj sakın izleme 9.sezona kadar cidden seslendirmenler baya kaliteliyken 9.sezondan sonra değiştirdiler ve çok kötü hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız dublaj izlemeyin.

İzlemenizi hem tavsiye ederim hem etmem neden mi?
Dizi cidden çok uzun fakat aşırı sürükleyici.
Ve Türkçe dublaj sakın izleme 9.sezona kadar cidden seslendirmenler bayağı kaliteliyken 9.sezondan sonra değiştirdiler ve çok kötü hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız dublaj izlemeyin.

Dublaj zaten genel olarak sevmem hocam altyazılı izlerim. Bugün yarın başlamayı planlıyorum bakalım.

Arkadaşlar izleyecek bir şey arıyordum ve aklıma bu geldi. Diziye karşı garip bir ön yargım var. Daha önce de bu yüzden izlemedim ama şu an izleyecek bir şeyler lazım bana.😀 Normalde bu tür dizi ve filmleri çok severim. Kısa bir seride değil. Sizce izlemeye değer mi?
İzleyecek bir şey arıyorsan :

-Dragons Prince
-Dota dragon's blood
-Witcher Vesemirin animasyonlu filmi

Bunlar benim hoşuma baya gitti bir bakabilirsin istersen. Daha var da baya aklıma gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı