The Walking Dead izlenir mi?

KURAL BİLMEYEN

Picopat
Yer
Ottawa
Hepinizi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Arkadaşlar bu aralar uzun süredir izlemeyi planladığım bir dizi var ismi hepinizin bildiği gibi Walking Dead. Ama nedense izleyemiyorum belki de fazla önyargılıyım. Kendim korku filmleri severim ama izleyemem çünkü aniden çıkıp ödümüzü kopartıyorlar o yüzden bende zombi filmlerini tercih ediyorum çünkü o kadar da korkunç değil. Zombi filmleri severim neredeyse bütün zombi filmleri izledim diyebilirim. Fakat bunların arasından en önemlisi Walking Dead diye düşünüyorum.Bukadar önyargılı olmamın sebebi dizi çok uzun yaa 177 bölümlük zombi dizisimi olur? O yüzden izleyen arkadaşlarımız varsa bu dizi nasıldır izlenirmi dolu dolumu geçiyor yoksa sürekli sıkan konuşma bakışma sahneleri v.s var mı sıkıcımı bunları bilmek istiyorum izlediğime değecek mi? Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

(Şimdi sen o Türkmenistan internetiyle nasıl izleyeceksin diyebilirsiniz. Burada bu kadar saçma yasağa rağmen iyi bir avantaj var. Şimdi şöyle isp ye belli bir ücret karşılığında kendi siteni açabiliyor ve siteyi kendin yönetebiliyorsun ve Türkmenistan'daki vatandaşların bu siteye 10 Mbps hızında girme imkanı sağlanabiliyor. Ve bizim halimizi anlayan bazı insanlar işte film izleme sitesi kurmuşlar. Fakat burada bu tür işlerden anlayan insan sayısı yok denecek kadar az olduğundan bu tür sitelerde yok denecek kadar az. Bu açılmış olan sitede bütün filmler bulunmaz +18 veya hükümete karşı çıkan vs filmler olursa eğer ceza keserek siteyi kapatabiliyorlar. Türkmenistan da site çok fazla. Ancak bu sitelerin %90 Cumhurbaşkanı'nın isteklerine göre içerik üretiyor ve hepsi hükümetin elinde geri kalan %10 kısmı ise özgün içerikler üretmekte fakat hala sitelerin %100 kısmı hükümet tarafından kontrol ediliyor).bende bu sitede Walking Dead'a rastladım ve izlenir mi izlenmez mi diye. Size danışmak istedim.

Son düzenleme:
Kesinlikle izlenir. Özellikle dizinin ilk 4 sezonu çok sürükleyici. Her dizide olduğu gibi TWD'de bazen sıkıcı konuşma sahneleri olabiliyor ama genel olarak sürekli gerilimli geçiyor. Dizinin en sevdiğim tarafı gerçekçi olması, dizideki karakterler hiç beklemediğiniz bir anda ölebiliyor. Kesinlikle öneriyorum.

Hepinizi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Arkadaşlar bu aralar uzun süredir izlemeyi planladığım bir dize var ismi hepinizin bildiği gibi Walking Dead. Ama nedense izleyemiyorum belki de fazla önyargılıyım. Kendim korku filmleri severim ama izleyemem çünkü aniden çıkıp ödümüzü kopartıyorlar o yüzden bende zombi filmlerini tercih ediyorum çünkü o kadar da korkunç değil. Zombi filmleri severim neredeyse bütün zombi filmleri izledim diyebilirim. Fakat bunların arasından en önemlisi Walking Dead diye düşünüyorum. O yüzden izleyen arkadaşlarımız varsa bu dizi nasıldır izlenirmi dolu dolumu geçiyor yoksa sürekli sıkan diyalog bakışma vs var mı sıkıcımı bunları bilmek istiyorum izlediğime değecek mi? Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

(Şimdi sen o Türkmenistan internetiyle nasıl izleyeceksin diyebilirsiniz. Burada bu kadar saçma yasağa rağmen iyi bir avantaj var. Şimdi şöyle isp ye belli bir ücret karşılığında kendi siteni açabiliyor ve siteyi kendin yönetebiliyorsun ve Türkmenistan'daki vatandaşların bu siteye 10 Mbps hızında girme imkanı sağlanabiliyor. Ve bizim halimizi anlayan bazı insanlar işte film izleme sitesi kurmuşlar. Fakat burada bu tür işlerden anlayan insan sayısı yok denecek kadar az olduğundan bu tür sitelerde yok denecek kadar az. Bu açılmış olan sitede bütün filmler bulunmaz +18 veya hükümete karşı çıkan vs filmler olursa eğer ceza keserek siteyi kapatabiliyorlar. Türkmenistan da site çok fazla. Ancak bu sitelerin %90 Cumhurbaşkanı'nın isteklerine göre içerik üretiyor ve hepsi hükümetin elinde geri kalan %10 kısmı ise özgün içerikler üretmekte fakat hala sitelerin %100 kısmı hükümet tarafından kontrol ediliyor).bende bu sitede Walking Dead'a rastladım ve izlenir mi izlenmez mi diye. Size danışmak istedim.
İzlenir. Başladım ve 1 hafta içinde 4. sezon 4. bölüme kadar geldim. Şu ana kadar keyif aldım. Başlamanı öneririm. Boş sahne çok yok. Benim aklımda da bu kadar uzun bir dizi bayacak kesin diye bir gözde büyütme vardı. Çok iyi bir dizi başla.

Bence izlenir, 7. sezona kadar gayet iyiydi ancak 8. sezon benim için bir tık hayal kırıklığıydı. Sonrasında biraz bozmaya başlayınca (bazı bölümler/sahneler hariç) bıraktım ancak dizi final yaptığında kaldığım yerden devam edeceğim kesinlikle!

İlk bölümünü izledim bayağı sardı. Aşırı gerçekçi. Diğer zombi dizilerine göre çok iyi.. Olurda bir gün zombi istilası olursa çok işime yarayacak bu dizi :D

1 ay sonra herkese selam. Diziyi 15 günde bitirdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı