The Walking Dead katman listesi

Synyster Gates

Centipat
Yer
Zhuji, Zhejiang, China
Ben'e galiba bir tek ben üzülüyorum galiba. Arkadaşlarını kurtarmak için haydutlarla anlaşma yapmıştı. Ben'i, okulda ölüme terk edenlerden her zaman 1 adım uzaklaşmışımdır. Keşke ölmeseydi. Evet aptaldı, hataları çoktu, Duck onun yüzünden ölmüştü, Clementine'ı zombilerin arasından kurtarmamıştı ama yine de iyi birisiydi. Gerçekten öldüğü zaman ağlamıştım. Keşke ölmeseydin Ben. 😢

KS
Salih Emre Baran
Makaleler
2
ben'e galiba bir tek ben üzülüyorum galiba. Arkadaşlarını kurtarmak için haydutlarla anlaşma yapmıştı. Ben'i, okulda ölüme terk edenlerden her zaman 1 adım uzaklaşmışımdır. Keşke ölmeseydi. Evet aptaldı, hataları çoktu, duck onun yüzünden ölmüştü, Clementine'ı zombilerin arasından kurtarmamıştı ama yine de iyi birisiydi. Gerçekten öldüğü zaman ağlamıştım. Keşke ölmeseydin ben. 😢

ben de severdim ama çok üzülmedim hatta son ana kadar onu hayyatta tutmuştum

Graiden

Decipat
Yer
Döngü devam edecek ama bir gün elbet duracak.
Ben'e galiba bir tek ben üzülüyorum galiba. Arkadaşlarını kurtarmak için haydutlarla anlaşma yapmıştı. Ben'i, okulda ölüme terk edenlerden her zaman 1 adım uzaklaşmışımdır. Keşke ölmeseydi. Evet aptaldı, hataları çoktu, Duck onun yüzünden ölmüştü, Clementine'ı zombilerin arasından kurtarmamıştı ama yine de iyi birisiydi. Gerçekten öldüğü zaman ağlamıştım. Keşke ölmeseydin Ben. 😢
Bende sevmiştim.
Ben sevmiştim hataları olsada, bizi korumak içindi.
@Chloe Price hocam oyunu oynadınız mı?

Yeni konular

Yukarı