The Walking Dead nereden izlenebilir?

Şu Türk milletine stremio kullanmayı bir öğretemedik be. Yeminle böyle bir nimet zor bulunur ne ararsan var içinde ya.
Kesinlikle katılıyorum. Türkçe arayüz var, TR altyazı var, sinemada oynayan filmler var, belgesel dizi ne ararsan var. Ister PCden izle, ister android boxuna yükle. Gerçekten süper bir program!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Iki filmde tavsiye niteliğinde.
çok sağol bakacağım

Uygulamayı bugün indirdim. The Walking Dead vb. dizileri izlemek için hangi eklentiyi indirmem lazım, sizin kullandığınız önerebileceğiniz bir eklenti var mı?
Bu eklentiler işini görür.
1691424179146.png

1691424188880.png

1691424203452.png

Teşekkür ederim hocam fakat RAR ve Popcorn Time dışındakileri yazdığımda hiçbir şey çıkmadı kaldırıldı mı acaba?

Teşekkür ederim hocam fakat RAR ve popcorn time dışındakileri yazdığımda hiçbir şey çıkmadı kaldırıldı mı acaba?

Önceden uygulamadan indiriyordun direkt ama kalkmış hayret. Olmayanların adını googlea yazıp yanına da addon yazınca en üstte stremio addonu olarak çıkıyor öyle indirebilirsin. Özellikle Torrentio'yu indir en önemlisi o.

Önceden uygulamadan indiriyordun direkt ama kalkmış hayret. Olmayanların adını googlea yazıp yanına da addon yazınca en üstte stremio addonu olarak çıkıyor öyle indirebilirsin. Özellikle Torrentio'yu indir en önemlisi o.
Teşekkürler hocam. Hallettim, sağolun.

Kesinlikle katılıyorum. Türkçe arayüz var, TR altyazı var, sinemada oynayan filmler var, belgesel dizi ne ararsan var. Ister PCden izle, ister android boxuna yükle. Gerçekten süper bir program!
Hocam bende android tv var. Stremio açınca tv yeniden başlatıyor ya da film açılınca 2 3 dk sonra yeniden başlatıyor neden olabilir acaba?

Bir sorum daha olacaktı Exxen içeriklerini izlememizi sağlayan bir eklenti var mı biliyor musunuz?

Geri
Yukarı