Sürprizbozan The Walking Dead Sezon 2'de hangi seçenek seçilmeli?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kenny bende tercih edeceğim ancak kenny artık psikopat oldu denilebilir. Ancak Lee'nin emaneti gibi bir şey bırakmak istemiyorum 😞
Değer verdiği insanlar öldü normal karşılıyorum. Kendini ve etrafındakileri korumak için duygusal kararlar almıyor realist davranıyor yapması gereken de bu o yüzden Kenny reis ile devam.

Bence en güzel sezon 3. sezon. Beni en çok saran sezon.
Hocam Konusu açılmışken benimde oynayasım geldi satın aldım ve indiriyorum şuan sezon 3'ü. Şimdi ben hangi son ile başlayacağım? Önceki oyunun kayıt dosyasına sahip değilim.

Son düzenleme:
Değer verdiği insanlar öldü normal karşılıyorum. Kendini ve etrafındakileri korumak için duygusal kararlar almıyor realist davranıyor yapması gereken de bu o yüzden kenny reis ile devam.

Hocam konusu açılmışken benim de oynayasım geldi satın aldım ve indiriyorum şu an sezon 3'ü. Şimdi ben hangi son ile başlayacağım? Önceki oyunun kayıt dosyasına sahip değilim.

Hocam rastgele seçimlerle devam edebilirsiniz.(oyun otomatik seçiyor)ya da önceki oyunun kayıt dosyasını bulup yükleyebilirsiniz.

Kenny i bırakmamak en iyisi ya. Hem 3. sezonda Kenny ile yaşadıklarımızın flashback leri biraz da olsa duygulandırmıştı beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı