Sürprizbozan The Walking Dead Sezon 2'de hangi seçenek seçilmeli?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kenny'i bırakmamak en iyisi ya. Hem 3. sezonda Kenny ile yaşadıklarımızın flashback leri biraz da olsa duygulandırmıştı beni.
Kenny'i bırakmamak en iyisi mi? Ben Kenny'i öldürüp yalan söylediği için Jane'i de bırakmıştım. Tek başıma yola düşmüştüm :)

Kenny'i bırakmamak en iyisi mi? Ben Kenny'i öldürüp yalan söylediği için Jane'i de bırakmıştım. Tek başıma yola düşmüştüm :)

Ne diye yalan söylemişti hatırlamıyorum pek. Jane en son Aj'yi saklamıştı ve kenny sinirlenmişti.

Aj'i saklamıştı ve bize çocuğu kaybettiğini söylemişti. Amacı Kenny'nin gerçek yüzünü göstermekmiş.

Hocam kenny yalan söylemedi ki sonuçta. Kennynin yaşama amacı AJ'yi ve Clementine'i korumaktı zaten. Jane'nin yaptığı saygısızlıktı bence.Duygusal olmak yerine gerçekci davranmak daha mantıklı.

Hocam kenny yalan söylemedi ki sonuçta. Kennynin yaşama amacı AJ'yi ve Clementine'i korumaktı zaten. Jane'nin yaptığı saygısızlıktı bence.Duygusal olmak yerine gerçekci davranmak daha mantıklı.
Siz beni yanlış anlamışsınız hocam. Ben yalan söyledi derken Jane'e demiştim. Fakat cümleyi kurarken sanki Kenny'e diyormuşum gibi olmuş. Cümlemi tekrar okuyunca fark ettim.

Siz beni yanlış anlamışsınız hocam. Ben yalan söyledi derken Jane'e demiştim. Fakat cümleyi kurarken sanki Kenny'e diyormuşum gibi olmuş. Cümlemi tekrar okuyunca fark ettim.

Anladım hocam. Ben de çok kararsız kalmıştım ama Jane'yi öldürdüm.

Hocam kenny orada çığrından çıkmıştı. Bende sırf lee kenny beraber yaşadıklarımız aklıma geldi sırf o yüzden öldürmedim. Lee ve kenny adamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı