The Witcher 1 Enhanced Edition Yapılamayan Görevler

Herkese selamlar arkadaşlar.

İnternette araştırdığım kadarı ile Witcher 2 ve 3'ün baya videosu, oynanışı, oyun tanıtımı ve hikaye gibi şeyleri çoğu kişi tarafından çekilip oyunculara sunulmuş.
Fakat gel gelelim The Witcher Enhanced Edition yani The Witcher 1 oyununa dair açıklayıcı bir video veya anlatış biçimi görevlerin nasıl yapıldığına dair bir video bulamadım.

Ben de daha önceden Witcher oyununu çok oynamak istemiştim ama PC kaldırmıyordu ne yazık ki. Şimdi yeni PC aldım ve en başında yani Witcher 1'den oyuna başlamak istedim hem oynanışını hem de hikayesini daha iyi anlamak açısından.

Bu konuyu başlatma amacım The Witcher 1 oyununu oynayıp da yapamadığınız görevler olursa bu konunu altına "SS" olarak atıp daha önce oynamış veya şuan da oynayıp da görevleri geçen kişilerden yardım almanız.

Ayrıca benimde şu an geçemediğim ve anlamadığım bazı görevler var, bunların fotoğrafını aşağıda vermiş olacağım.

Oyunu bitirmiş veya hala görevleri hatırlayan arkadaşlar varsa yardım ederlerse çok mutlu olurum.

Eğer daha önce bu forumda The Witcher 1 oyunu ile ilgili böyle bir konu açılmadıysa bu konunu sabit konulara sabitlenmesini talep ediyorum.
Eğer açıldıysa da kendi sorunuma çözüm bulana kadar bu konunun bu forumda kalmasını rica ediyorum.

406376
406379

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 641
Son düzenleme:
Merhaba, broşlar için ödül kısmını yapamıyorum. Haberci ile kıllı ayı hanında buluş diyor handa hiç kimse yok. Bulamıyorum sileceğim oyunu bu gidişle.

Hacı belki yapmışsındir ama başka oynuyanlarda aynı sorunu yaşamasin diye anlatıyorum.
Hana gideceksiniz gece vakti ulak gelecek onunla içki için sarhoş edin ağzından laf alicaksinuz görev böyle yapılıyor.

Konuyu hortlatıyorsam kusura bakmayın.

Bazı görevler yağmurda
Bazı görevler hem yağmurlu hem fırtınalı gecelerde.
Bazı görevler gece yarısı.
Bazı görevler sabah.
Bazı görevler öğlen.
Bazı görevler akşam üstü.

Bazı görevlerden önce taraf seçmek lazım.

1-2. Oyunlarda at olmaması çok kötüydü
Silahlar gelişmiyor upgrade yok ama her açılan yeni haritada daha iyi silah ve zırh (zırh az) bulabiliyorsunuz.
Oyunda rüşvet vb durumlarda çok yüksek para kaybediyorsunuz bu yüzden dikkatli olun.
Her meditasyonda mutlaka iksir yapın.

Selmalar konuyu hortlatmak istemezdim ama oyunu çok hızlıca bitirdim ve bazı görevleri özel zırh gibi çok merak ettiğim görevleri yapamadım moralim çok bozuk oyunda kaldığım yerden nasıl devam ederim kayıt yükleme de end sahnesi sürekli açılıyor sonra zaten sinamatik ve oyun bitiyor yani yeni maceralar da falan eski itme ve görevler oluyor mu?

@VolkanBLR hocam
3. chapterdayım. Leuvaarden bana bir görev verdi (Ana Görev). Görev açıklamasında Siegfried veya Yaevinn ile konuşup kendi semender davasında kendi safhımıza çekmek vs. yazıyor. Yaevinn'i seçtim. Konuştuk ama beni ikna etmelisin falan dedi. Görev güncellendi artık "Yaevinn'in güvenini kazanacağım bir yol olabilir" diyor. Nasıl ikna edebilirim bu elf arkadaşımızı? :D
Edit: Sonradan çözdüm. Bankaya gitmek gerekiyormuş. Ana senaryo o zaman devam ediyor.

Horlatıyorum amma ben oyunum ırerlemıyorum
Gorev gelmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı