The Witcher 1 Semender Görevi Zorluğu

haktanugur3

Decapat
Witcher 1'de bölümü geçemiyorum. Görevde
”Aşağı inip Semender ile son bir kez daha çarpışmalı ve ardından gelmeliyim."
yazıyor. Geçemediğim şey ise mutant suikastçi. Her türlü stili denedim, her iki kılıcı da denedim ama olmuyor. En sonunda yine ölüyorum. Kapıyı açmam için de yanımda düşman olmaması lazım. Yani onu öldürmem lazım ama bir türlü öldüremedim. Oyunu da bitirmek istiyorum. Son 1.5 saati kaldı sayılır. Nasıl geçebilirim bir taktik falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Normayer

Femtopat
Knk oynamayalı baya oldu ama hatırladığım kadarıyla ben hayvan gibi iksir basıp hızlı stilde almıştım

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Forumdan Ayrıldı...
Gümüş kılıç ve güçlü stil kullanmak gerekiyordu diye hatırlıyorum onlara karşı, dövüşe girmeden önce iksirini iç ve kılıcını yağla. Ek olarak işaretleri kullan.
Şu an o kısmı geçtim ama bossu geçemiyorum.
Hangi boss? Sürprizbozan ile anlatmayı unutma.

Darktower

Gigapat
Makaleler
13
Onu geçtim şu an da buradayım. Bunda takıldım.
Hatırladığım kadarıyla bu yaratığı yakarak kesmiştim. Aleve karşı zayıflığı var diye hatırlıyorum. Tabii videodaki taktik de güzelmiş.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Forumdan Ayrıldı...
Onu geçtim şu an da buradayım. Bunda takıldım.
Gümüş kılıç ve hızlı stil kullanmak gerekiyordu diye hatırlıyorum ona karşı, ayrıca Igni işareti de etkiliydi sanırım. Onun dışında yağları ve iksirleri de kullan.
Hatırladığım kadarıyla bu yaratığı yakarak kesmiştim. Aleve karşı zayıflığı var diye hatırlıyorum. Tabii videodaki taktikte güzelmiş.
Ben de öyle hatırlıyorum.

KS
haktanugur3

haktanugur3

Decapat
Gümüş kılıç ve hızlı stil kullanmak gerekiyordu diye hatırlıyorum ona karşı, ayrıca Igni işareti de etkiliydi sanırım. Onun dışında yağları ve iksirleri de kullan.

Ben de öyle hatırlıyorum.
Hatırladığım kadarıyla bu yaratığı yakarak kesmiştim. Aleve karşı zayıflığı var diye hatırlıyorum. Tabii videodaki taktik de güzelmiş.
Sağolun.

Yukarı