The Witcher 1 Semender Görevi Zorluğu

haktanugur3

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 1'de bölümü geçemiyorum. Görevde
”Aşağı inip Semender ile son bir kez daha çarpışmalı ve ardından gelmeliyim."
yazıyor. Geçemediğim şey ise mutant suikastçi. Her türlü stili denedim, her iki kılıcı da denedim ama olmuyor. En sonunda yine ölüyorum. Kapıyı açmam için de yanımda düşman olmaması lazım. Yani onu öldürmem lazım ama bir türlü öldüremedim. Oyunu da bitirmek istiyorum. Son 1.5 saati kaldı sayılır. Nasıl geçebilirim bir taktik falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Videodaki mutantı diyorsan kesmeden geçemiyorsun. Kesebilmen lazım aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyücüyü kesebilmek için vur, kaç tarzı taktikler yapman gerekiyor. Biraz zorlayıcı olabiliyor.

Videodaki mutantı diyorsan kesmeden geçemiyorsun. Kesebilmen lazım aslında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Onu geçtim şu an da buradayım. Bunda takıldım.

Hatırladığım kadarıyla bu yaratığı yakarak kesmiştim. Aleve karşı zayıflığı var diye hatırlıyorum. Tabii videodaki taktik de güzelmiş.

Gümüş kılıç ve hızlı stil kullanmak gerekiyordu diye hatırlıyorum ona karşı, ayrıca Igni işareti de etkiliydi sanırım. Onun dışında yağları ve iksirleri de kullan.
Hatırladığım kadarıyla bu yaratığı yakarak kesmiştim. Aleve karşı zayıflığı var diye hatırlıyorum. Tabii videodaki taktikte güzelmiş.
Ben de öyle hatırlıyorum.

Gümüş kılıç ve hızlı stil kullanmak gerekiyordu diye hatırlıyorum ona karşı, ayrıca Igni işareti de etkiliydi sanırım. Onun dışında yağları ve iksirleri de kullan.

Ben de öyle hatırlıyorum.
Hatırladığım kadarıyla bu yaratığı yakarak kesmiştim. Aleve karşı zayıflığı var diye hatırlıyorum. Tabii videodaki taktik de güzelmiş.
Sağolun.

Geri
Yukarı