The Witcher 1 ve 2 için remake ya da Remastered gelir mi?

mahmut54

Decapat
Daha fazla  
The Witcher 3'ü bitirip kitaplarını okuduktan sonra 1 ve 2'yi oynayayım dedim de çok eski oyunlar. Oynanış çok küt remake ya da Remastered gelir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
The Witcher 3'ü bitirip kitaplarını okuduktan sonra 1 ve 2'yi oynayayım dedim de çok eski oyunlar. Oynanış çok küt remake ya da Remastered gelir mi sizce?
İlk 3'ü oynayıp ardından diğer oyunlara geçmeye kalkışırsan tabii ki de oynanışa alışamazsın.Onun dışında iki oyunun da gayet hoş combat sistemleri olduğunu düşünüyorum.

İlk 3'ü oynayıp ardından diğer oyunlara geçmeye kalkışırsan tabii ki de oynanışa alışamazsın. Onun dışında iki oyunun da gayet hoş combat sistemleri olduğunu düşünüy.

3. oyun olmasaydı seriden haberim bile olmicakti çoğu kişininde böyle olduğunu düşünüyorum. 3. oyunu öğrendikten sonra "bakim belki başka oyunuda vardır" demedim çünkü oyunu oynamamıştım bile. Umarım anlatabilmişimdir.

3. oyun olmasaydı seriden haberim bile olmicakti çoğu kişininde böyle olduğunu düşünüyorum. 3. oyunu öğrendikten sonra "bakim belki başka oyunuda vardır" demedim çünkü oyunu oynamamıştım bile. Umarım anlatabilmişimdir.
Genelde 3. oyunun ülkemizde ayrı bir hype'ı olduğu için varlıklarından haberdar olsalar dahi (ki 3. oyun boşuna Witcher "3" diye adlandırılmamış) kimse ilk 2 oyunu bitirip ardından 3'e geçmeye yeltenmiyor.Kısacası bir üşengeçlik durumu söz konusu burada.Onun dışında combat sisteminin inceliklerini çözersen cidden eğlenceli bir hal alıyor iki oyun da.Kendini az da olsa zorlayıp bir şekilde oynamanı öneririm.Baktın olmuyor salarsın.

Gelmez. Adamlar Cyberpunk 2077 için söz verdikleri güncellemeleri bile yetiştiremediler. Bu kadar işin arasında bunlarla uğraşmalarını çok bekleme derim.
Hikayeyi merak ediyorsan oynamakla uğraşmak yerine youtube dan izlemeni tavsiye ederim.

Genelde 3. oyunun ülkemizde ayrı bir hype'ı olduğu için varlıklarından haberdar olsalar dahi (ki 3. oyun boşuna Witcher "3" diye adlandırılmamış) kimse ilk 2 oyunu bitirip ardından 3'e geçmeye yeltenmiyor.Kısacası bir üşengeçlik durumu söz konusu burada.Onun dışında combat sisteminin inceliklerini çözersen cidden eğlenceli bir hal alıyor iki oyun da.Kendini az da olsa zorlayıp bir şekilde oynamanı öneririm.Baktın olmuyor salarsın.
Hazır dizi ve kitapları tamamlanmışken tekrar seriyi başa almak istiyorum aradan da koca 6 yıl geçmiş. Ama özellikle 1.oyuna elim varmıyor. Umarım remake gelir. Bir yıl daha süre CDPR'e remake ilan etmezse mecbur tekrar eski de olsa seriyi başa alacağım. Bu arada 1. oyun cidden çok eski kaldı. Çoğu kişi oynamayacaktır. Remastered dahi kurtarmaz onu.

1-2 için artık atılım yapmazlar. Fakat bağımsız olarak Witcher 4 oyunu gelecek. Bir de Witcher 3 için DLC getireceklerini açıkladılar. Çok güzel bir haber oldu. CB 2077 hatalarından sonra oyunculardan bir çeşit özür dileme taktiği herhalde :)

Geri
Yukarı