The Witcher 1. ve 2. oyunlar alınır mı?

lefraid

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrencilik
Selamlar, hazır indirim varken tüm Witcher serisini alayım dedim. 1. 2. 3. oyun olmak üzere hepsini aldım fakat 1-2'nci oyunları oynama konusunda kararsızım. Sizce ne yapmalıyım?

Trilogy aldıysan iade et. The Witcher GOTY Edition al. Sadece 3. oyun ve DLC'leri var bunda. Senin aldığında büyük ihtimalle DLC yok

Witcher 1 alınmaz bence, YouTube üzerinden 10-15 dakikada hikayesini dinle yeter.
Witcher 2 5 TL zaten, al gitsin. En kötü iade edersin.

@lefraid Alınmaz. 1.oyun berbat. 2.oyunun görev sistemi çok kötü bu yüzden oyunun 8.saatinde bırakmak zorunda kaldım ve seriden soğudum.
2008 yılında çıkan bir oyundan beklentin ne tam olarak? Neyine berbat diyorsun? Eğer günümüz de çıkan oyunlarla kıyaslama yapıp berbat diyorsan zaten oynama kanka sen boş ver.

Ben bir arkadaşım aracılığıyla 3. oyunun bir kısmını oynamıştım. Şu an ise indirimde olduğunu gördüm oyunun ancak ilk seri gerçekten çok eski, ikinci seri ise üçüncü seriyi oynadığım için bir hayli garip ve uyduruk geldi. Sizce biraz dayanıp ikinci seriyi oynamalı mıyım yoksa üçüncü seriye kaldığım yerden devam mı etmeliyim ? Ürünün GOTY versiyonunu satın aldım az önce.

Geri
Yukarı