The Witcher 2 Ana Hikaye Bitince Oyun Bitiyor mu?

Taptic

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
The Witcher 3 oynamadan önce 2. oyunu bitireyim demiştim. İlk zamanlar çok zorladı ama sonradan sardı diyebilirim. Oyunun ortalarına kadar normal zorluk seviyesinde oynamıştım, çabuk bitsin diye de sonradan kolay seviyeye çektim. Şimdi biraz pişman oldum diyebilirim. Ana hikaye bittikten sonra oyunu kapatmak zorunda kaldım. Bir süreliğine yan görevler ile de oynayabilirim diye düşünüyordum. Böyle bir şey yokmuş sanırım. Yan görevlerin bazılarını da yapmamıştım, kötü oldu. Alternatif sonlar olduğunu biliyorum ama şimdilik baştan oynama niyetim yok. Seçimlerimden ve sonundan tatmin oldum diyebilirim.

Bütün bu seçimlerden sonra; serbest dolaşabileceğim, ufak tefek görevler ile devam edebileceğim bir seçenek var mı? Hikaye bitince oyun da mı bitti?

Birkaç bölüm geriden yüklerim sorun değil ama ben finalden sonrasını oynamak istiyorum aslında. Witcher 3 için, ana hikaye sonrasında oyuna devam edilebiliyor gibi bir şey görmüştüm. Aynı şey bu oyun için de geçerli mi diye araştırma yapıyorum.

Birkaç bölüm geriden yüklerim sorun değil ama ben finalden sonrasını oynamak istiyorum aslında. Witcher 3 için, ana hikaye sonrasında oyuna devam edilebiliyor gibi bir şey görmüştüm. Aynı şey bu oyun için de geçerli mi diye araştırma yapıyorum.

Aslında Witcher 3'de oyun bitince devam etmiyor. Evet oynanabiliyor ama ekstra görev ya da farklı bir şeyler olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ana görevler bitince oyuna devam edebilme özelliği bu oyunda yok sanırım. Ben de şu an Witcher 1'i canım sıkılarak bitirmeye çalışıyorum. Özgür açık dünya gibi görünse bile öyle bir hava vermiyor aslında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında Witcher 3'de oyun bitince devam etmiyor. Evet oynanabiliyor ama ekstra görev ya da farklı bir şeyler olmuyor.

Witcher 3 te Ana Hikaye bitince DLC ler başlıyor yanlış bilgi vermeyelim. Oyunu tamamen bitirdiğinizde ise bulamadığınız zırh setleri ve eşyaları bulabilirsiniz ve eşya craftlamaya devam edebilirsiniz. Ama 4 kere W2 yi 7 kere W3 ü bitirmiş biri olarak Ana Hikaye ve DLC hikayeleri bitince oyun çok sarmıyor.

Witcher 3 te Ana Hikaye bitince DLC ler başlıyor yanlış bilgi vermeyelim. Oyunu tamamen bitirdiğinizde ise bulamadığınız zırh setleri ve eşyaları bulabilirsiniz ve eşya craftlamaya devam edebilirsiniz. Ama 4 kere W2 yi 7 kere W3 ü bitirmiş biri olarak Ana Hikaye ve DLC hikayeleri bitince oyun çok sarmıyor.
Dostum DLC ekstra para verip aldığın bir şey, yani konuyla alakasız. Ayrıca DLC'leri ana hikaye bitirmeden de oynayabiliyorsun. Yanlış bilgi vermeyelim(!)...

369509

Geri
Yukarı