The Witcher 2 Ana Hikaye Bitince Oyun Bitiyor mu?

DLC leri ana hikayeyi bitirmeden geçeni görmedim mantıklı da değil zaten. Ayrıca DLC ler Witcher 3 yayınladıktan sonra yayınlandı. Ek olarak günümüzde Witcher 3 ü DLC siz alan kimse kalmadı zaten her ay GOTY Edition yüksek indirimle satışa sunuluyor.

The Witcher 3 oynamadan önce 2. oyunu bitireyim demiştim. İlk zamanlar çok zorladı ama sonradan sardı diyebilirim. Oyunun ortalarına kadar normal zorluk seviyesinde oynamıştım, çabuk bitsin diye de sonradan kolay seviyeye çektim. Şimdi biraz pişman oldum diyebilirim. Ana hikaye bittikten sonra oyunu kapatmak zorunda kaldım. Bir süreliğine yan görevler ile de oynayabilirim diye düşünüyordum. Böyle bir şey yokmuş sanırım. Yan görevlerin bazılarını da yapmamıştım, kötü oldu. Alternatif sonlar olduğunu biliyorum ama şimdilik baştan oynama niyetim yok. Seçimlerimden ve sonundan tatmin oldum diyebilirim.

Bütün bu seçimlerden sonra; serbest dolaşabileceğim, ufak tefek görevler ile devam edebileceğim bir seçenek var mı? Hikaye bitince oyun da mı bitti?

Açık Dünya Oynumu

Yeni konular

Geri
Yukarı