The Witcher 2 "Error: 87" hatası

Buğra Öksüz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
NVDIA GeForce GT330M-Intel(R), Core(TM) i3 CPU M330 @2.13GHz, 4GB DDR3, 300GB HDD
Merhaba,
Steam üzerinden The Witcher 2 oyununu satın almıştım oyunu indirip açmaya çalışıtığımda 0xc00007b hatası ile karşılaştım. Bu hata ile daha önce karşılaşmıştım ve yine burada açılan konular üzerinden problemi çözmüştüm. Tekrar aynı çözümü uygulamaya çalıştığımda işe yaramadı.
Bu sefer problemin İşletim sistemimde silinmiş, eksik veya bozuk olabilecek dosyalar olduğunu düşündüm ve bilgisayarı sıfırlamaya karar verdim. Bilgisayarı sıfırlamaya çalıştığımda ise Kurtarma ortamı bulunamadı hatası aldım. İnternette bir kaç çözümüne baktım ve cmd üzerinden yapılan bazı çözümler vardı uygulamaya çalıştım. cmd ye girdiğim bu koddan sonra ; ( DISM.exe / Çevrimiçi / Temizleme-resmi / RestoreHealth )
Bu hata ile karşılaştım;

Error: 87

DISM doesn't recognize the command-line option "".
For more information, refer to the help by running DISM.exe /?.

The DISM log file can be found at C:\WINDOWS\Logs\DISM\dism.log

Yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum.

Su an Witcher 2'yi acarken 0xc000007b hatasi mi aliyorsunuz? Eger öyleyse rapor olusturup paylasin.

Su an Witcher 2'yi acarken 0xc000007b hatasi mi aliyorsunuz? Eger öyleyse rapor olusturup paylasin.

Şuan amacım oyunu açmak değil bilgisayarı sıfırlamak ayarlardan sıfırlamaya çalıştığımda kurtarma ortamı bulunamadı hatası ile karşılaştım.

( DISM.exe / Çevrimiçi / Temizleme-resmi / RestoreHealth )

Buranin DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth seklinde yazilmasi gerekmiyor mu? Isterseniz asagidaki rehbere göz atin.

Ayrica C:\WINDOWS\Logs\DISM\dism.log dosyasini da paylasirsaniz anlayan varsa isine yarayabilir.

Kurtarma ortami bulunamadi sorunu icin söyle bir cözüm sunulmus.

Buranin DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth seklinde yazilmasi gerekmiyor mu? Isterseniz asagidaki rehbere göz atin.

Ayrica C:\WINDOWS\Logs\DISM\dism.log dosyasini da paylasirsaniz anlayan varsa isine yarayabilir.

Kurtarma ortami bulunamadi sorunu icin söyle bir cözüm sunulmus.

Hemen deneyeceğim kısa sürede cevap yazdığınız için teşekkür ederim

Bir gelişme var mı?

Abi format flaşı hazırlayıp format attım. Düzeldi. Teşekkürler. System'den birkaç dosya silinmişti galiba hiçbir şey düzgün çalılmıyordu. Düzeldi şimdi sağ olasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı