The Witcher 2 Oynamak için İlk Oyun Oynanmalı mı?

Hikayeleri ilk oyunu oynayarak anlayamazsın. Önce kitaplarını okumalısın çünkü The Witcher 2 ve 3'teki çoğu yan görev ve olaylar kitaplarla ilgili.

@Tregrast Öyle olsa Minecraft, Prison Architect ya da şu sıralar çok ünlü, paintten bozma Among Us adlı oyun da çok kötü denmesi lazım. Oyunda grafiğe bakılmaz verdiği hazza bakılır. Witcher 1 hikayesi inanılmaz güzel ve Dünya'sı harika. Grafik kötü diye -ki kötü de değil abartmayın paint terk Among Us değil sonuçta- oyunun tamamına kötü denmemeli. Umarım birileri kafasındaki bu sığ düşünceyi yıkabilir. Sözüm meclisten dışarı, sana söylemiyorum Tregrast.

@Völf Hayır haklısınız, bu zamanda maalesef hikayeden çok grafiklerle ilgileniyoruz ve grafikleri iyi olmasına rağmen bir çok oyun kötü bir hikayeye sahip olabiliyor. Bu sebeple kötü grafikli bile olsa yapıldığı zamana göre hikayesini incelemek daha doğru olur.

Bence bu oyundan ne beklediğinizle ve önceliklerinizle ilgili. Mesela bana göre sıralama şu şekildedir:
Hikaye > Oynanış > Grafik. Ama bir başkasının beklentisi gerçekçi grafiklerle kendini tatmin etmektir, ona bir şey diyemem.

Son düzenleme:
@Tregrast Öyle olsa Minecraft, Prison Architect ya da şu sıralar çok ünlü, paintten bozma Among Us adlı oyun da çok kötü denmesi lazım. Oyunda grafiğe bakılmaz verdiği hazza bakılır. Witcher 1 hikayesi inanılmaz güzel ve Dünya'sı harika. Grafik kötü diye -ki kötü de değil abartmayın paint terk Among Us değil sonuçta- oyunun tamamına kötü denmemeli. Umarım birileri kafasındaki bu sığ düşünceyi yıkabilir. Sözüm meclisten dışarı, sana söylemiyorum Tregrast.
Konudan bağımsız bir şekilde, Kalkstein'ın güvenini nasıl kazanmam lazım?

Geri
Yukarı