Çözüldü The Witcher 2 oynamaya değer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zrture

Decapat
The Witcher 2 oyununu 2020'de oynamak ne kadar mantıklı? Grafik ve oynanış mekaniği bakımından günümüzdeki oyunlara kıyasla tatmin edebilir mi?Oyunun hikayesini az çok bilsem de mükemmel bir hikayesi olduğuna eminim.Ayrıca işin modlama kısmı da var.Sonuç olarak The Witcher 2'yi tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Witcher serisi bana göre hikaye ve evren olarak en iyi oyun serisi.Genel olarak en iyi oyun 3.oyun olsada 2.oyunun hikayesi 3. oyundan daha iyi bana göre .Kesinlikle ilk oyunlari oynayıp 3 e geçmelisiniz.Ve mekanikleride oldukça iyi.
Grafikleri gayet iyi sadece mekanikleri Witcher 3 kadar iyi değil ama kötü de değil. Eğer Witcher evrenini seviyorsanız gayet güzel oynanır.

Witcher serisi bana göre hikaye ve evren olarak en iyi oyun serisi.Genel olarak en iyi oyun 3.oyun olsada 2.oyunun hikayesi 3. oyundan daha iyi bana göre .Kesinlikle ilk oyunlari oynayıp 3 e geçmelisiniz.Ve mekanikleride oldukça iyi.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı