The Witcher 3 oynamaya değer mi?

cicikus53

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den 16 TL'ye The Witcher 3 almak istiyorum. Peki bu oyun güzel mi? Oyunda cinsellik içeren ara sahnelerin olduğunu duydum, bu sahneleri atlayabiliyor muyum?
Yaratıklı şeylerden pek hoşlanmam ama yine de merak ettim, bu oyundaki yaratıklar beni rahatsız eder mi diye. Enis Cherryson falan bayılıyor zaten ama size de sormak istedim.

Son düzenleme:
Steam'den 16 TL'ye The Witcher 3 almak istiyorum. Peki bu oyun güzel mi? Oyunda ahlaksızca ara sahnelerin olduğunu duydum, bu sahneleri atlayabiliyor muyum?
Yaratıklı şeylerden pek hoşlanmam ama yine de merak ettim, bu oyundaki yaratıklar beni rahatsız eder mi diye. Enis Cherryson falan bayılıyor ama zaten ama size de sormak istedi
Cinsel İlişki ne zamandan beri Ahlaksızlık?

Steam'den 16 TL'ye The Witcher 3 almak istiyorum. Peki bu oyun güzel mi? Oyunda ahlaksızca ara sahnelerin olduğunu duydum, bu sahneleri atlayabiliyor muyum?
Yaratıklı şeylerden pek hoşlanmam ama yine de merak ettim, bu oyundaki yaratıklar beni rahatsız eder mi diye. Enis cherryson falan bayılıyor zaten ama size de sormak istedim.

Oyundaki ara sahneleri space tuşuna basarak geçebiliyorsun buna cinsel içerikli sahnelerde geçerli. Yaratık konusunu bilemem 1-2 video izle Witcher 3 ile alakalı eğer ki sorun teşkil etmiyorsa kesinlikle oyna.

Steam'den 16 TL'ye The Witcher 3 almak istiyorum. Peki bu oyun güzel mi? Oyunda cinsellik içeren ara sahnelerin olduğunu duydum, bu sahneleri atlayabiliyor muyum?
Yaratıklı şeylerden pek hoşlanmam ama yine de merak ettim, bu oyundaki yaratıklar beni rahatsız eder mi diye. Enis cherryson falan bayılıyor zaten ama size de sormak istedim.

Bir de Witcher 3 oynamadan önce 1-2'yi oynayabiliyorsan oyna eğer oynamak istemiyorsan internetten özetlerini oku. Yoksa ana karakterimizin diğer karakterlerle olan geçmişteki olaylarını anlamadığın için oyunu da pek anlamazsın. DLC'lerini de almanı tavsiye ederim onlarında ayrı, güzel bir hikayesi var.

Oyundaki ara sahneleri space tuşuna basarak geçebiliyorsun buna cinsel içerikli sahnelerde geçerli. Yaratık konusunu bilemem 1-2 video izle Witcher 3 ile alakalı eğer ki sorun teşkil etmiyorsa kesinlikle oyna.

Bir de Witcher 3 oynamadan önce 1-2'yi oynayabiliyorsan oyna eğer oynamak istemiyorsan internetten özetlerini oku. Yoksa ana karakterimizin diğer karakterlerle olan geçmişteki olaylarını anlamadığın için oyunu da pek anlamazsın.
Eski oyunları oynamayı pek istemem. Yardımın için sağol.

Geri
Yukarı