The Witcher 2 oynanmalı mı?

maleniaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar. Bir sorum olacaktı. Ben normalde Witcher 2'yi almayacaktım, o yüzden YouTube'dan izlemeye başlamıştım. Bir adam 19 saatlik seri çekmiş. Neyse şimdi ama alma ihtimalim var. Sizce alınır mı? Bir de böyle bir şey duymuştum: Witcher 2'den hemen sonra Witcher 3 oynanırsa zevki olmuyor diye. Eğer alırsam ve Witcher 2'yi bitirirsem Witcher 3'e başlamadan önce ara mı vermeliyim?
@Lyrinx hocam, siz de katılırsanız sevinirim.

Hikayesi efsanedir, aynı şekilde karakterleri de. Ancak optimizasyon ve mekaniksel anlamda biraz sıkıntılı. Ona da katlanırsınız. Genel itibari ile oldukça hoş bir oyundur, Witcher evrenini anlamaya da yardımcı olur. Sırf Letho için bile oynanır.

Traileri bir daha izledim, yine coştum 😛

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ben direkt Witcher 1 ve 2'yi atlayarak bodoslama Wild Hunt'a başladım ama hiç yabancılık çekmedim, yeni oyun açarken Witcher 2 kaydı kullan kısmını hayır yap.

Witcher 1 ve 2'nin hikayelerini özetleyen videoları izlemelisiniz sadece, ben öyle yaptım.

Geri
Yukarı