The Witcher 2 PS4 kolu ile bitirilebilir mi?

Ben çoğu oyunu klavye fare ile oynamama rağmen sanırım Witcher 2'de çıldırıp kontrolcüyle oynamıştım. Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama kontrolcüye uygun oynanış şeması var.

Ben oynadım. Neden bitirilmesin?
Kayran görevinde, Kayran'ın 4 kolunu da kestim. Daha sonra sağlam kalan bir kolunun üstüne çıktım, o esnada bir bar çıkıyor. Bu barı ps4 kolunda, kare tuşuna basarak doldurmam lazım. Ama ne kadar hızlı basarsam basayım bar dolmuyor. O yüzden de görev geçilmiyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan başkaları da olmuş. Sizde oldu mu?

Ben çoğu oyunu klavye fare ile oynamama rağmen sanırım Witcher 2'de çıldırıp kontrolcüyle oynamıştım. Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama kontrolcüye uygun oynanış şeması var.

Ben kolu DS4 ile bağladım. Ama kayran görevinde problem yaşıyorum.

Kayran görevinde, Kayran'ın 4 kolunu da kestim. Daha sonra sağlam kalan bir kolunun üstüne çıktım, o esnada bir bar çıkıyor. Bu barı ps4 kolunda, kare tuşuna basarak doldurmam lazım. Ama ne kadar hızlı basarsam basayım bar dolmuyor. O yüzden de görev geçilmiyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan başkaları da olmuş. Sizde oldu mu?

Ben kolu DS4 ile bağladım. Ama kayran görevinde problem yaşıyorum.

Bugli o gorev sorun kolda olsa kolu cikarip orada klavyede basip bitirirsin.

İnternette "grafikleri en düşüğe çekip, oyunu pencere moduna ayarlayıp, çözünürlüğü 640x480'e düşürerek" sorunu çözebilenler olmuş. Deneyin isterseniz.

Az önce dediğinizi de denedim, PS+ kolu ile de,klavye ve mouse ile de barı dolduruyorum. Bar dolunca normalinde kayranın köprüyü yıkması lazım. Ben de yıkmıyor. Köprü yıkılmayınca da görev tamamlanmıyor.

Nexusmods a bak illa fix i vardir. O gorevi gecmek icin ben de kirk takla atmistim.

Nexusmods a bak illa fix i vardir. O gorevi gecmek icin ben de kirk takla atmistim.
Nexus moddan,burayı geçmiş birinin save dosyasını yükledim. Ama birader,adam Geralt'ı öyle bir kasmış ki en baba kraliçe örümcekleri neredeyse tekte indiriyor. Para desen gani. Bütün özellikler ful açılmış. Bu şekilde de tadı biraz kaçtı.

İnternette "grafikleri en düşüğe çekip, oyunu pencere moduna ayarlayıp, çözünürlüğü 640x480'e düşürerek" sorunu çözebilenler olmuş. Deneyin isterseniz.
Aynen dediğiniz yöntemi denedim ve oldu. Gerçi grafik kalitesi çok düştü ama Geralt artık ağır çekim hareket etmekten kurtuldu. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı