Çözüldü The Witcher 2 sinematiği geçtikten sonra kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Canonbal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu daha önce açtığımda 2 saat civarı oynayıp kapattım sorunsuz çalışıyordu fakat şimdi yeniden açmaya çalıştığımda sinematiği geçtiğim gibi direkt kapanıyor. Bunun çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Belki DLL dosyası kaynaklı da olabilir. Kesin bir şey diyemiyorum çünkü oyun kapanması/çökmesi çok fazla sebepten dolayı yaşanabiliyor. En temel ve en çok karşılaşılan soruna karşı çözüm odaklı olmanız yönünde bir araştırma iyi olabilir.

Hocam şuraya bir bakın isterseniz.

Teşekkürler hocam sorunu kayıt dosyalarının büyük bir kısmını silerek çözdüm dosyaları doğrulama ya gerek kalmadı oyunu açtığımda hiçbir sinematiği atlamadım bu şekilde çözüldü.
Yok hocam orijinal sürüm ilk başta crack denemiştim aynı sorun orada da vardı sorun belki budur demiştim ama Steam sürümünde de aynısı oluyor.
Hocam sisteminiz eski olsa ondan kaynaklı da olabilir diyecektim de görüyorum windows 10'dan yazmışsınız. Oyunla alakalı olabilir belki. İnternete yazıp bakabilirsiniz. The Witcher 2 sinematikten sonra oyun kapanması diye.

Belki dll dosyası kaynaklı da olabilir. Kesin bir şey diyemiyorum çünkü oyun kapanması/çökmesi çok fazla sebepten dolayı yaşanabiliyor. En temel ve en çok karşılaşılan soruna karşı çözüm odaklı olmanız yönünde bir araştırma iyi olabilir.

Belki DLL dosyası kaynaklı da olabilir. Kesin bir şey diyemiyorum çünkü oyun kapanması/çökmesi çok fazla sebepten dolayı yaşanabiliyor. En temel ve en çok karşılaşılan soruna karşı çözüm odaklı olmanız yönünde bir araştırma iyi olabilir.

Teşekkürler hocam sorunu kayıt dosyalarının büyük bir kısmını silerek çözdüm dosyaları doğrulama ya gerek kalmadı oyunu açtığımda hiçbir sinematiği atlamadım bu şekilde çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı