The Witcher 3 açılmama sorunu

mseerler

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün bilgisayara format attım ve windows 7 64 bit sürümünü yükledim. Steamı program files'e kurmaya çalıştım fakat hata verdi bu yüzden program files x86'ya kurmak zorunda kaldım. Witcher 3'ü indirdim fakat oynaya tıkladığımda steamda oyunda gözüküp birkaç saniye sonra aniden siyah bir ekran gelip kapandı ve steamda çevrimiçi oldum tekrardan. Bu sorunu nasıl halledebilirim?

Sistem:
MSI B150m gaming pro
i5 6600
MSI GTX 1070
8x2 2400 MHz corsair RAM

NOT : Bilgisayarı windows 10'a güncellediğimde sorunlarla karşılaştığımdan dolayı tekrardan windows 7'ye döndüm. Nvidia'dan ekran kartı sürücülerini indirecekken ekran kartını görmedi vb. gibi sorunlar çıkmıştı bende tekrardan windows 7'ye geçtim.

Merhaba. Amd A10-7890K kullanıyorum ekran kartım yok witcher 3 indirdim çözünürlük ayarlama bölümü yok ve full screen seçtiğim zaman ekran siyah kalıyor ama oyun devam ediyor mecburen kapatıyorum yardımcı olurmusunuz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı