The Witcher 3 Ağacın Kalbi

Görevin hikâyesinde iki seçeneğin var. Ya Anna'yı kurtarmak, ya da yetimleri...

Ağacın Kalbi'ni serbest bırakarak yetim çocukların Ormanın Hanımları'na kurban olmasına engel oldun. Ama Baron'un hayatını bitirdin. Bana kalırsa yetim çocukları kurtarmak, Kara Kişiler için çalışan bir serserinin karısını kurtarmaktan iyidir. Bu yüzden en doğrusunu yaptın diye düşünüyorum.

Ağacın Kalbi'ndeki ruh, Agah Hatun olması lazım. Bir kitabı vardı, orada hatırladığım kadarıyla Ormanın Hanımları'nın ebeveyni olduğu yazıyordu.

Görevin hikâyesinde iki seçeneğin var. Ya Anna'yı kurtarmak, ya da yetimleri...

Ağacın Kalbi'ni serbest bırakarak yetim çocukların Ormanın Hanımları'na kurban olmasına engel oldun. Ama Baron'un hayatını bitirdin. Bana kalırsa yetim çocukları kurtarmak, Kara Kişiler için çalışan bir serserinin karısını kurtarmaktan iyidir. Bu yüzden en doğrusunu yaptın diye düşünüyorum.

Ağacın Kalbi'ndeki ruh, Agah Hatun olması lazım. Bir kitabı vardı, orada hatırladığım kadarıyla Ormanın Hanımları'nın ebeveyni olduğu yazıyordu.

Fakat görevi almadan önce Ağaç ruhu kurtarılırsa hem yetimler ölmüyor hem de Anna kurtuluyor. Bu bug mı?

Ağacı kurtarınca kötü son alıyorsun, ama en iyi son o. Her zaman ağacı kurtardım 5 tane çocuğu kurtarmak baron ve karısından daha önemli. Ama Geralt kötünün kötüsünü seçmek zorunda kaldım diyor sebebide baron'u sattı diye.[/SPOILER]

Ağacın ruhunu erkenden serbest bırakırsanız ruh yaşıyor ama yetimler yine de ölüyor diye biliyorum ben.
-Bu opsiyonda Ruh, Baron ve karısı aynı anda yaşıyor, yetimler ölüyor.
-Ruhu öldürürsen yetimler ölüyor, Baron ve karısı yaşıyor.
-Ruhu görev sırasında serbest bırakırsan yetimler yaşıyor, Baron ve karısı ölüyor.
Yani mutlu son yok bu hikayede. Baron, Anna ve yetimlerin hepsini kurtaramazsın.

Ağacı kurtarınca kötü son alıyorsun, ama en iyi son o. Her zaman ağacı kurtardım 5 tane çocuğu kurtarmak baron ve karısından daha önemli. Ama Geralt kötünün kötüsünü seçmek zorunda kaldım diyor sebebide baron'u sattı diye.[/SPOILER]
"Kötü son" dan kasıt nedir? Oyunun sonunda
Ciri'nin yaşayıp yaşamaması ile ilgili spoiler yedim. O kısmı mı etkiliyor?

"Kötü son" dan kasıt nedir? Oyunun sonunda
Ciri'nin yaşayıp yaşamaması ile ilgili spoiler yedim. O kısmı mı etkiliyor?
Hayır. Bir sürü yan görevin iyi ve kötü sonu var. Bu baron ana görev ama. Her ne kadar yan görev gibi gösterilmeye çalışılsa da ana görev.

Yeni konular

Geri
Yukarı