The Witcher 3 alınır mı?

Abubakmazabi31

Femtopat
Daha fazla  
Selam, PlayStation için Witcher 3 almayı düşünüyorum fakat diğer oyunlarını oynamadım. Senaryoya 3. oyunundan başlasam eksiklik olur mu?
Buna rağmen alınır mı, fiyatını hak ediyor mu, övdükleri kadar var mı?

önce ki oyunları pek oynanacak gibi değil en azından günümüz için. Fakat hikaye konusunda direkt 3.oyundan başlarsanız bir cacık anlamazsınız açıkcası hikayeden :D Oynayabilirseniz önce 2.oyunu oynayın, 1.oyunun da hikayesini youtube'dan vs. dinleyin, çünkü 1.oyun oynanacak gibi değil.

Bence alınır, şu an için iyi gidiyor. Ne kadar PS'te?

Senaryo konusunu bilmiyorum açıkçası.

önce ki oyunları pek oynanacak gibi değil en azından günümüz için. Fakat hikaye konusunda direkt 3.oyundan başlarsanız bir cacık anlamazsınız açıkcası hikayeden :D Oynayabilirseniz önce 2.oyunu oynayın, 1.oyunun da hikayesini youtube'dan vs. dinleyin, çünkü 1.oyun oynanacak gibi değil.
Senaryosu gayet anlaşılır. Diyalogları takip ederek oynarsa sorun olmaz.

Hiçbir Witcher oyununu oynamadan direkt Witcher 3 oynadım. 5.defa bitiriyorum oyunu şuan. Keşke kafamı taşa çarpsam hafızamı kaybetsem de tekrar ilk zevk ile oynasam öyle bir oyun kendisi.
Hocam inanır mısınız bir arkadaşım var aynısını söyledi, zaten onun bu tavsiyesi beni gaza getirdi. Oyuna acayip heves ettim.

Witcher 1 çoğu oyuncuyu oynanışı ile kanser ediyor sırf hikayesi yüzünden oynanıyor. Witcher 2 benim seride görevleri olsun, hikayesi olsun en çok tatmin eden oyun oldu. Witcher 3 ise bir başyapıt oynanışı olsun, grafikleri olsun, DLC'leri olsun insanı tatmin ediyor. İsterseniz 1. ve 2. oyunun hiayesini okuyabilir veya dinleyebilirsiniz. Ben ilk olarak konsolda Witcher 3'ü almıştım. 5-6 defa bitirdim. PC'de tüm seriyi aldım. Alacaksan GOTY sürümü almalısın. DLC'ler tatmin ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı