The Witcher 3 alınır mı?

Oynayan varsa oyundan biraz bahsedebilir mi? Açık dünya oyunlarını seviyorum. Biraz baktım, çok karmakarışık geldi. Epic'te 24 TL, alınır mı?

Çök övülen bir diye aldım, 2 3 ay arayla 3 kere oynadım bir türlü beğenemedim, sıkıcı, combat çok kötü, mekanikler kötü, sadece hikayesi güzel.

Al ama eğer uzun oyun vermiyorsan bayağı sıkılırsın. Oynama saati, 50 saat. Yan görevlerle birlikte 100/150 saati bulur.

Bana overrated gelen bir oyun. Oynadım ama neden bu derece seviliyor anlamadım.
Çök övülen bir diye aldım, 2 3 ay arayla 3 kere oynadım bir türlü beğenemedim, sıkıcı, combat çok kötü, mekanikler kötü, sadece hikayesi güzel.
Ben de aynı fikirdeyim çok kötü değil de sevmedim . Benim single player sevmememle alakalı biraz.

Ben de aynı fikirdeyim çok kötü değil de sevmedim. Benim Single Player sevmememle alakalı biraz.

Single Player aşığı biri olarak sevemedim ben, hikayeye önem veriyorum ama mekanikler vs. çok kötü, sürdüğümüz at bug kaynıyor.

Ben de yeni aldım ama ingilizce seviyem yetmedi. Biraz ağır bir dile sahip sanırım. Keyfi çıkmıyor anlamayınca. Yama indireyim diyorum ona da üşeniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı