The Witcher 3 overrated mı?

TRPoWer

Hectopat
Daha fazla  
The Witcher 3'ün overrated olduğunu düşünenlerin gerekçelerini merak ediyorum. Şahsen benim çok sevdiğim oyundur.

Hikayesel ve dövüş mekaniği açısından bana göre gayet güzel bir oyundur ama fanboyluk yapıp rdr2'ye at sürme simülasyonu diyenler maalesef beni üzüyor.

RPG herkese göre değil maalesef. Dialogları herkes dinlemek istemiyor. Ama Witcher dünyasına dahil olan biri kolay kolay çıkmak istemiyor, Örnek:

Ekran Alıntısı.PNG

Witcher büyük bir evren bir çok kişi 3. Oyunla seriye girince beğenmemiş olabilir. Oynanışı da zaten iyi değil çıktığı döneme göre de şu anda.

The Witcher 3'ün overrated olduğunu düşünenlerin gerekçelerini merak ediyorum. Şahsen benim çok sevdiğim oyundur.
İlk oynayışımda küfürler ede ede oynamıştım. İnsanlar bu iğrenç diyalog simülasyonu ve rezil dövüş sistemini nasıl oynuyor diye düşünmüştüm. Geçen gün 4. defa bitirdim. Garip bir şekilde 2. oynayışımdan itibaren çok sevdim :D RDR2 gibi seven çok sever sevmeyen nefret eder öyle garip bir oyun.

Dünyanın en iyi oyunlarından bir tanesi. Dövüş mekanikleri vs. şu anki oyunlara taş çıkartacak seviyede. Hikayesel olarak iyi bir oyun. Evren olarak bence oyun dünyasının en iyi evrenidir. Kitapları okuyup sonrasında ilk 3 oyunu da oynadım. Hiçbir oyun böyle zevk veremedi.

Kombat sisteminden dolayı asla büyük bir başyapıt olamadı Witcher 3 gözümde. Belki de hemen Sekiro'dan sonra oynadığım için kötü gelmiştir kombat sistemi, bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı