The Witcher 3 ana karakterler nerede?

Oyunun ana hikayesini iyi sonla bitirdim. DLC paketlerine başlayacağım ama bundan sonra Yennefer, Triss veya Ciri'yi falan göremeyecek miyim? Bu arada Yennefer'ı seçtim oyunda.
Oyunu bitirdiğinize göre, artık ana hikayeyle işiniz kalmadı. Bundan sonra ne yeni bir görev alıp yapabilir, ne de karakterleri görebilirsin. Zaten oyun bittiğinde, oyun seni bir sonraki kayıt dosyana aktarıyor. Oradan karakterlere vs. bakacaksan bakarsın yani.

Ek paketlere gelirsek, Hearts of Stone adlı ek pakette ana karakterleri görme fırsatın olmayacak. Ancak şöyle olabilirdi. Ana hikayeye devam ederken bir yandan da bu ek pakete başladıysan görebilirdin fakat o ihtimal de yok. Blood&Wine ek paketinde ise ana hikayede seçtiğin kişi gelecek. Çok da ümitlenme, 1-2 kelam edip heykel gibi duracak :)

Oyunun ana hikayesini iyi sonla bitirdim. DLC paketlerine başlayacağım ama bundan sonra Yennefer, Triss veya Ciri'yi falan göremeyecek miyim? Bu arada Yennefer'ı seçtim oyunda.

Ana hikayeyi romantik olarak Yennefer ya da Triss ile bitirebilirsiniz. Romantik olarak hangi karakter ile bitirdiyseniz Blood and Wine paketinin sonunda o karakter gelecektir. Ana hikayeyi başarısız romantiklik ile tamamladıysanız ve Ciri'yi witcher yaptıysanız, Ciri ziyaretinize gelecektir. Ciri'yi witcher yapamadıysanız ise ziyaretinize Dandelion gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı