Witcher 3 ana karakterler nerede bulunur?

Eğer kimse ile ilişki yaşamazsam ve Ciri gelirse onunla kontrat vs. yapabiliyor muyum?
Hayır. Blood and Wine'ın sonunda bir karşılaşma yaşıyorsunuz, ondan sonra evinin yakınlarında oturuyor. Bir süre sonra da gidiyor diye biliyorum.
Hangi sonlar var ve hangi kararlar etkiliyor bunu? Görebileceğim bir yer var mı? Kral Radovid öldü. Philippa isimli cadı onu öldürdü. Tek etkileyeceğini düşündüğüm şey bu.
Radenya savaşı kaybetmiş. Peki Djikstra'yı öldürdün mü yoksa Vernon Roche'a ihanet mi ettin?

Hayır. Blood and Wine'ın sonunda bir karşılaşma yaşıyorsunuz, ondan sonra evinin yakınlarında oturuyor. Bir süre sonra da gidiyor diye biliyorum.

Radenya savaşı kaybetmiş. Peki Djikstra'yı öldürdün mü yoksa Vernon Roche'a ihanet mi ettin?
Djikstra'yı öldürdüm. Hocam son olarak bir şey daha sorayım, diğer witcherlar yani Lambert ve adını unuttuğum diğer witcher nerede? Onlar da mı kalktı oyundan?

Djikstra'yı öldürdüm.
Senin oyununda: Nilfgaard savaşı kazanmış. Nilfgaard'a bağlı Tamerya devleti kurulmuş.

Hocam son olarak bir şey daha sorayım, diğer Witcherlar yani Lambert ve adını unuttuğum diğer Witcher nerede? Onlar da mı kalktı oyundan?
Lambert ve Eskel de oyundan giden karakterlerden. Keira ölmediyse Lambert Keira'yla birlik olup gidiyorlar, eğer ölmüşse kendi başına gidiyor. O yüzden Keira'yı öldürmeyin.

Öldürmedim. Fakat Keira, Kaer Morhen savaşına gelmedi.
Ehm, eğer Keira'yı tek başına bırakırsan Redanya'yla anlaşma yapmaya çalışıyor. Sonrasında ise Redanya anlaşmayı kabul etmiyor ve Keira'yı öldürüyor. Tabii Keira'yla ilişkiye girdin ve ondan sonra Keira Geralt'ı kandırdı değil mi? Buraya kadar gelmediysen Keira hikayede hiçbir işe yaramıyor. Eğer Keira seni "dolandırdıktan" sonra onun tek başına kalmasına izin verirsen üstte dediklerim oluyor. Onunla randevuya çıkman lazım Keira'nın görev serisini başlatmak için.

oxenfurt kapısı tarafında bir han var görev dışında lambert orada oluyordu bir bak istersen oyun bittikten sonra hala orada oluyormu bilmiyorum

Selam dostlar. Witcher 3, bir kez daha bitti ve bir kez daha boşluktayım. İyi ki ek paketler var. Neyse sorum şu: İyi son yaptım, yani ciri, Witcher oldu. Bu sondan sonra, ana karakterler yani Triss, Yen, Ciri, Roche, Zoltan ve adı aklıma gelmeyen diğer karakterleri nerede bulabilirim? Yen ile sevgili oldum, Ciri Witcher oldu fakat ikisi de ortalıkta yok. Bu karakterleri nereden bulabilirim?
Oyunu bitirmişsiniz hayırlı olsun :) Şunu belirteyim, hiçbir karakterlerle yeni bir görev yapamayacaksınız. Eskiden olanları yapabilirsiniz. Zoltan halen daha Novigrad'daki Biberiye ve Keklik adlı handa olacak. Yennefer ve Triss'in nerede olduğunu bilmiyoruz. Hiçbir yerde gözükmüyor onlar. Ciri'de, Letho'da, Lambert'ta, Eskel'da.

Fakat ek paketlere başlarsanız karşılaşırsınız. Mesela Hearts of Stone adlı ek pakette, Ciri, Yennefer, Triss gibi hiçbir karakter o hikayede bulunmayacak fakat Blood&Wine adlı ek pakette bulunacaklardır. Elbette yaptığınız seçime göre sadece 1 kişi yanınıza gelecek bu ek pakette.

Eğer ana hikayede Triss'i seçtiyseniz Triss, Yen'i seçtiyseniz Yen, ikisini de seçmediyseniz Ciri, eğer ana hikayeyi kötü veya orta sonla bitirdiyseniz Dandelion gelecek.

Oyunun son kısmında savaşı kimin kazanıp kazanmadığı sesli ve yazılı bir şekilde anlatılmış oluyor. Detaylar için tekrar o sonu dinleyebilirsiniz. Yaptığınız kararlar doğrultusunda savaşı Nilfgaard kazanmış. Emreis'in önündeki en büyük engel de kalkmış.

Geri
Yukarı