Witcher 3 DLC'lerde ana karakterler

koskoca hikaye bu kızın üzerine kuruldu şimdi neden aniden yok oldu benim save de yeni witcher oldu ciri
Ciri artık Witcher ve onunla bağın koptu, sadece DLC'de görebilirsin. Ki bunun için ana hikaye seçimlerin yer alıyor. Ne yazık ki Ciriyi bir daha göremeyeceksin. DLClerde görmeyi bekleme çünkü oradaki görevlerin farklı ana hikayen Wild Hunt ile ilgili olduğu için Ciri ile bağlantılıydın. DLClerde başka bir hikaye var. Witcher 3 ana hikaye karakteri olarak karşına bir kişi çıkacak onu da kendin göreceksin. Diğer çıkacak olan karakterler Witcher 1 ve 2'de geçen kişilerdir.
selam witcher 3 sömürdüm dlc lerine başlayacam hikayeyi de trss odaklı oynadım ama bu kadın nerede kzueye gideceğiz diyordu kıral danışmanı olmuşdu
Oyun bittiğinde sinematik bölümde sana Triss ile beraber Kovir'e gittiğini ve oyun içerisinde Trissle konuşmanda sana nasıl bir hayat istiyorsun sorusu sorduğunda ne cevap verdiysen, yaşamlarını öyle sürdürdüğünü oyun sonu sinematikte belirtiyor. Ama sen oraları göremiyorsun. Belki bir gün DLC çıkar bunun üzerine veya Witcher 4 çıkarsa ki bambaşka hikaye olacağı için orada geçebilir hikaye.

Yeni konular

Geri
Yukarı