The Witcher 3 Çirkin Bebek Görevi

Lucie

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunda ilginç bir bug ile karşı karşıya kaldım herhalde. Başlıkta belirtiğim gibi ''Çirkin Bebek'' görevinde Yennefer'a yardım etmemizi söylüyor, fakat görevi takip edeceğim yol gözükmüyor ve internet'ten videolara baktım Yennefer kale içinde oda da duruyor ama bende gözükmüyor kayıp kadın. Böyle bir sorun yaşayan var mı yoksa benim yapmam gereken bir yan görev falan mı var?

Buraya çıktığına eminsin dimi hocam?

Çok çok Teşekkür ederim hocam. Resmen benim aptallığım herkesten özür dilerim. 2 tane aynı odamı varmış yahu? 😀
Bu arada Yennefer'ı buldum dediğniz gibi ben 1. kapıya gitmişim.
Ama gene bir bug ile karşılaştım 😅 Problem çıkarmadı ama yüksek ihtimal modlardan kaynaklanıyordur.
The Witcher 3 22.06.2019 22_14_25.png

Son düzenleme:
Çok çok Teşekkür ederim hocam. Resmen benim aptallığım herkesten özür dilerim. 2 tane aynı odamı varmış yahu? 😀
Bu arada Yennefer'ı buldum dediğniz gibi ben 1. kapıya gitmişim.
Ama gene bir bug ile karşılaştım 😅 Problem çıkarmadı ama yüksek ihtimal modlardan kaynaklanıyordur.
Eki Görüntüle 407570

Aynısı bana da olmuştu ve evet %90 mod kaynaklı. Yaklaşık 20 tane modla bitirmiştim.

Kullandığınız modlar neydi söyleyebilir misiniz? 2.kez bitireceğim de mod yükleyeyim diyorum.

• Witcher 3 HD Reworked (FPS düşürmeyen ama grafikleri güzelleştiren bir mod)
  • Super Turbo Lightning Mod (5-10 FPS yiyor ama atmosferi baya değiştiriyor)
  • Always Full Exp
  • All Quest Objectives on Map
  • Slots Slots Slots

Daha baya var ama buradan bakıp hoşuna gideni indirebilirsin.

• Witcher 3 HD Reworked (FPS düşürmeyen ama grafikleri güzelleştiren bir mod)
  • Super Turbo Lightning Mod (5-10 FPS yiyor ama atmosferi baya değiştiriyor)
  • Always Full Exp
  • All Quest Objectives on Map
  • Slots Slots Slots

Daha baya var ama buradan bakıp hoşuna gideni indirebilirsin.
Hocam senin sayende 2. Defa başladım modlu olarak bütün görevleri eksiksiz yapayım dedim daha Velen'e gidemeden Lane görevi başarısız oldu moralim bozuldu ama yapacak bir şey yok modlarla çok keyifli oluyor

Geri
Yukarı