Çözüldü The Witcher 3 Baronun karısını arama görevi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

emirkayaoz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum, forumda bir sürü konu var bununla alakalı lakin ben orada ki çözümleri deneyince olmadı Velen'de 4-5 tane satıcı var onların hepsini gezdim, Lakin ormanın hanımları adlı kitabı bulamadım gameplaylere baktım eski olduğu için güncellenmiş mi bilemiyorum haritalarımız aynı değil yardımcı olabilecek var mı acaba?

Son düzenleme:
Çözüm
Buyur , ana görevlerim bunlar.
"Cadının Peşinde" adlı göreve gelin ve kutucuğu işaretleyin. Oyuna döndükten sonra o görevi yapıyor olacaksınız. Cadıyı yani Keira Metz'i bulmaya çalışacaksınız ve bulduktan sonra cadı ile biraz zor bir görev yapacaksınız. Spoiler vermeyeyim. O görev bittikten sonra Keira Metz, size "Ormanın Hanımları" adında bir kitabı verecek. Ve siz o kitabı okuyup oyuna kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Elbette o görevi seçerek yapacaksınız.
Görevi değiştirmen lazım. O görev güncellenmemiş daha. "J" tuşuna bas. Orada, "Ana Görevler" kısmında yapman gereken görevler çıkacak. Hangi görevler varsa onun bir ekran görüntüsünü atar mısın? Yardımcı olayı

Görevi değiştirmen lazım. O görev güncellenmemiş daha. "J" tuşuna bas. Orada, "Ana Görevler" kısmında yapman gereken görevler çıkacak. Hangi görevler varsa onun bir ekran görüntüsünü atar mısın? Yardımcı olayım.

Dosya Ekleri

• The Witcher 3 7.11.2020 12_17_47.png
    The Witcher 3 7.11.2020 12_17_47.png
    565 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
"Cadının Peşinde" adlı göreve gelin ve kutucuğu işaretleyin. Oyuna döndükten sonra o görevi yapıyor olacaksınız. Cadıyı yani Keira Metz'i bulmaya çalışacaksınız ve bulduktan sonra cadı ile biraz zor bir görev yapacaksınız. Spoiler vermeyeyim. O görev bittikten sonra Keira Metz, size "Ormanın Hanımları" adında bir kitabı verecek. Ve siz o kitabı okuyup oyuna kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Elbette o görevi seçerek yapacaksınız.

Çözüm
Tamamdır çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı