The Witcher 3 de %7 bitirilmiş save dosyası

Aynen ben de öyle hasar değerleri de yazmıyordu.
Bir de ben bu oyunu Haziran gibi Baron'dan sıkıldığım için salmıştım. Sonra bir girdim Barondan sonra sarmaya başladığını farkettim. Baronun görevleri gerçekten çok kötü bence tek kötü kısımı Baron görevleri.
Kılıcın 1 seviye olduğunu nasıl anladınız ben de o son ile bitirdim ama farkedemedim.
Üstüne mouse getirseydiniz birazcık dikkatli olunca gerekli seviye 1 yazıyor :D
Oyunu bozmak istemiyorum bir de Ciri Geralt'ın kızı gibi ben Ciri ile takılmak istiyorum ama mümkün değil.
Oyunu ilerletmeleri lazımdı. Cyberpunk2077 çıkaracaklar diye Witcher3'ü saldılar. En azından bi DLC daha be..

Neyse, en azından Witcher'ın 4. oyununun kesin olarak geleceğini biliyoruz fakat benim düşüncem Witcher'ın 4. oyunu 3'teki bildiğimiz karakterlerle ilgili "easter egg"ler içerebilir fakat direkt olarak onlardan birisiyle oynayacağımızı sanmıyorum.

Ek olarak Netflix'e ilk Witcher'ın anlatılacağı yeni bir Witcher serisi geliyor. Belki 4. oyun da ilk Witcher'ı anlatır.

Her ne olursa olsun CD Project Red'in güzel bir şey ortaya çıkaracağına güvenim tam, umarım güvenim boşa çıkmaz.

Bir de ben bu oyunu haziran gibi Baron'dan sıkıldığım için salmıştım. Sonra bir girdim barondan sonra sarmaya başladığını fark ettim. Baronun görevleri gerçekten çok kötü bence tek kötü kısımı baron görevleri.

Üstüne mouse getirseydiniz birazcık dikkatli olunca gerekli seviye 1 yazıyor :D.

Oyunu ilerletmeleri lazımdı. CybeRPUNK2077 çıkaracaklar diye Witcher3'ü saldılar. En azından bir DLC daha be.

Baronu öldürme şansım olsa öldürürdüm. Ciri için ipucu vermek için g***** yırttı.

Neyse, en azından Witcher'ın 4. oyununun kesin olarak geleceğini biliyoruz fakat benim düşüncem Witcher'ın 4. oyunu 3'teki bildiğimiz karakterlerle ilgili "easter egg"ler içerebilir fakat direkt olarak onlardan birisiyle oynayacağımızı sanmıyorum.

Ek olarak Netflix'e ilk Witcher'ın anlatılacağı yeni bir Witcher serisi geliyor. Belki 4. oyun da ilk Witcher'ı anlatır.

Her ne olursa olsun CD Project Red'in güzel bir şey ortaya çıkaracağına güvenim tam, umarım güvenim boşa çıkmaz.
Geralt'tan ayrılmak zor olacak. Keşke ayrılmasak ama değişiklik iyidir.
Baronu öldürme şansım olsa öldürürdüm. Ciri için ipucu vermek için g***** yırttı.
Harbiden öyle 2 hikaye anlatıcam diye kızını buldurttu karısını buldurttu çok fena kullandı bizi. Oysa Ciri Velen'de yok dese oldu bitti bide o düşmüş canavar bebeği vardı :D

Dediğiniz çok mantıklı ilk Witcher'ı oynamak güzel olabilir.

Geralt'ın hikâyesi sona erdi, gereksiz yere uzatmanın manası yok bence. Değişiklik iyi olacaktır.
Bende öyle düşünüyorum. Vesemir'in gençliği olabilir ve ya tamamen diğer Witcherlardan ayrı bi oyun yapabilirler ben her türlü CDPR güveniyorum. 4 oyunla bile Ubisoft'u solladıysa bu firma bir şeyleri başarmıştır.

Aa, öyle bir şey mi var? Neden astı o kendini?
Evet, var.
Eğer yetimleri kurtaracağını söyleyen ruha yardım ederseniz o ruh yetimlerin yemek olmasını engelleyecek, tabii bundan sonra çoluk çocuk dinlemeden bir köyü katledecek.

Bataklık'taki kadınlar ise Anna'yı çocukları kaçırdığı için cezalandıracaklar, bunun sonunda ise Anna ölecek. Baron ise kendini asacak bunun yüzünden.

Geri
Yukarı