The Witcher 3 DLC oynama sırası nasıldır?

Önce hos sonra baw. Baw oyunun sonunu getirdiği için en son oynamanızda fayda var.

Tahtalara kontrat gelince sarıya döner. Toussiantta bir ton kontrat tahtası var içiniz dışınız kontrat olacak merak etmeyin. Ördeklere bile yardım edeceksiniz.

Teşekkürler.

Mesaja birkaç soru daha eklemiştim siz cevap vermişsiniz. Büyük ihtimalle görmediniz. Hearts of Stone için ilan tahtalarında yan görev bulunuyor mu? Ve toplamda kaç kontrat olduğuna dair bilgiye erişebileceğim bir yer var mı hos için veya sizin bilginiz var mı?

Teşekkürler.

Mesaja birkaç soru daha eklemiştim siz cevap vermişsiniz. Büyük ihtimalle görmediniz. Hearts of Stone için ilan tahtalarında yan görev bulunuyor mu? Ve toplamda kaç kontrat olduğuna dair bilgiye erişebileceğim bir yer var mı hos için veya sizin bilginiz var mı?

Hosta contract görevleri yok diye biliyorum ama bw da bol bol var. Gwentinden tut canavarlara kadar.

İlk önce Hearts of Stone, sonra Blood and Wine DLC'sini oynayın. Hatırladığıma göre oyunda Hearts of Stone DLC'si görevinin seviye gereksinimi 29, Blood and Wine DLC'si görevinin seviye gereksinimi 33'tü.

Yeni konular

Geri
Yukarı