The Witcher 3 Görev Sırası

• Konuyu başlatan 9544
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 19B

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Oyunda baya ilerledim 33 level oldum, oyunu DLC paketleriyle birlikte aldım.
Şimdi benim final yapma planım oyundaki tüm yan görevler, kontratlar ve DLC'ler dahil tüm görevleri bitirdikten sonra finale doğru gitmek, bu mümkün mü?

Görev paneli;

20190317102517_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım başarısız görevin yok. Mümkün. Ama haritada topladığın bazı şeyler tabiri caizse boş. Oyunda zaten ilerleme yüzdesi ya da öyle bir şey yok. Bu yüzden Skellige'deki "haydut zulası" adını tam hatırlamadığım şeyleri toplamanın pek anlamı yok. Ama içinden ekipman planı çıkıyor olabilir, orasını hatırlamıyorum. Mesela silah arkadaşları görevinde herkese uğra. Yoksa başarısız sayılıyor opsiyonel olmasına rağmen.

Bi' tane başarısız görevim var silah arkadaşlarından biri yok, ondan dolayı başarısız. Kaçakçı zulası evet, onlardan şema çıkabiliyor onun için topluyorum onları haritadakilerin yarısını neredeyse topladım.

Skellige'de Güneş Taşını bulup, Fringilla Vigo'yu kurtardıktan sonra Avallach ile konuşmayacaksın. Ona "her şey hazır, gidebiliriz" dedikten sonra son göreve girmiş oluyorsun. Onu yapmadan önce Hearts of Stone ve Blood and Wine bitirip daha sonra o göreve dönebilirsin.

Skellige'de Güneş Taşını bulup, Fringilla Vigo'yu kurtardıktan sonra Avallach ile konuşmayacaksın. Ona "her şey hazır, gidebiliriz" dedikten sonra son göreve girmiş oluyorsun. Onu yapmadan önce Hearts of Stone ve Blood and Wine bitirip daha sonra o göreve dönebilirsin.

Ana hikaye ne hızlı ilerliyor şaştım, ben bu kadar hızlı gideceğini tahmin etmiyordum bu göreve gelene kadar.

Ben normal olarak oyunu bitirdikten sonra Hearth of Stone sonra da Blood and Wine bitirdim. Galiba biraz yoldan mı saptım. Yoksa olması gereken bu muydu?

Ana hikaye ne hızlı ilerliyor şaştım, ben bu kadar hızlı gideceğini tahmin etmiyordum bu göreve gelene kadar.

Normal oyunun hikayesi 15 saatte bitirilebilir. Oyunu asıl uzun yapan yan görevler, witcher kontratları ve en önemlisi DLC'ler. Toplamda 100-150 saate yakın bir oyun deneyimi oluyor.
Ben normal olarak oyunu bitirdikten sonra Hearth of Stone sonra da Blood and Wine bitirdim. Galiba biraz yoldan mı saptım. Yoksa olması gereken bu muydu?
Herhangi bir sapma yok. Normalde DLC'ler sonradan geldiği için, senin yaptığın normal olan oluyor. Bana soracak olursan arkadaşın yaptığı gibi yapmayı daha fazla seviyorum. Çünkü tüm DLC'ler bittiğinde vs. 50 level üzeri oluyorsun ve oyunu bitiriyorsun. New Game+ açtığında 100 level yapmak çok zor olmuyor. Baya oynadığım için bu yöntemle oynamayı seviyorum.

Oyun içi paran da hileyim diye bağırıyor :D
Hilesiz o kadar yapılabiliyor.
Ben DLC'ler vb. her şey bitince evi de dizeyim diye zırh vb. yaparken para yetmez düşüncesiyle 150.000 civarı olan parama birkaç sıfır eklemiştim. Oyundaki ilerlemeye etki edecek bir şey değil para. Birkaç görevde istiyor o kadar.

Steam Community :: Screenshot :: End of the Witcher
Hilesiz yapılabilen şeyler bunlar :)
Oyunda baya ilerledim 33 level oldum, oyunu DLC paketleriyle birlikte aldım.
Şimdi benim final yapma planım oyundaki tüm yan görevler, kontratlar ve DLC'ler dahil tüm görevleri bitirdikten sonra finale doğru gitmek, bu mümkün mü?

Görev paneli;

Bu arada fotoğrafı şimdi gördüm. O görev son görev değil merak etme. Öyle gözüküyor gibi biliyorum ama değil :D Daha var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı