The Witcher 3 DLC'leri oynanır mı?

GreenWarrioR

Decapat
Merhaba ben önceden indirimdeyken Steam üzerinden The Witcher 3'ü 160 TL'ye aldım. Ama şimdi Epic'te DLC'leriyle beraber 100 TL olmuş. Sizce DLC'leri oynamaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ıkısının de hıkayesını ana hıkayeden daha cok sevmıstım sahsen. Kesınlıkle oynanır.
Ozellıkle blood and wine renk paletıyle de dendıgı gıbı yenı bir oyun desek yeridir.

CD Projekt dlc işini ana oyunlarda yaptığından çok çok daha iyi yapmıştır her zaman. Blood and Wine DLC' si bana göre gelmiş geçmiş en iyi DLC paketidir. Oyuna yeni bir şehir, yeni bir hikaye örgüsü, yeni görevler, yeni mekanikler ve sayısız şey daha ekliyor. Toussaint sokaklarında hiç görev yapmadan gezmek bile çok içimi ısıtıyor. Bazen sırf bunun için bile oyuna giriyorum. Ha, Hearts of Stone da çok iyidir ama ben şahsen Blood and Wine aşığıyım.

Uzun lafın kısası, evet oynanır.

Büyük ihtimal alacağım orijinalini bitirdiğimde çok boşluk hissettim, birkaç gün de etkisinde kaldım DLC'leri de güzel hikayelidir bence.

O vakit bayağı uzun oynanış saatleri ve dolu hikayeler var önünde. DLC'ler cidden sağlam çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı