The Witcher 3 DLC'lerine nereden bakılıyor?

MrElkhan

Hectopat
Witcher 3'te DLC'lerin yüklü olup olmadığına nereden bakabilirim? Oyunu TR, DLC'leri Almanya Store'dan indirsem çalışır mı? Yoksa hepsi aynı Store üzerinden mi inmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kütüphanenden oyunu bulup oyunun sayfasında alt taraflarda DLC bölümü var oradan neler olup olmadığını kontrol edebilirsin. 2'nci sorunun cevabını bilmiyorum ama bence olur.
123.PNG

Dostlar ben bunu xbox bölümüne yazmışdım,doğal olarak xbox'ta nasıl bakıldığını sormuşdum.İkinci olarak da benim yazımda hata varsa söylensin ki,hatamı gelecek sefer yapmayayım.Sonuç olarak ben Azerbaycanlıyım.

Dostlar ben bunu xbox bölümüne yazmışdım,doğal olarak xbox'ta nasıl bakıldığını sormuşdum.İkinci olarak da benim yazımda hata varsa söylensin ki,hatamı gelecek sefer yapmayayım.Sonuç olarak ben Azerbaycanlıyım.
Aynı konuları donanım haberde de açmışsın oradan aldığın cevaplar tatmin etmedi mi gelip bir de burada soruyorsun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı