The Witcher 3 DLC'lerine yeni oyundan mı başlanmalı?

• Konuyu başlatan Yarst
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 925

Yarst

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Meslek
Witcher
Arkadaşlar merhaba, The Witcher 3 Hearts of Stone DLC'sini almayı düşünüyorum. İnternette baktığım zaman genelde yeni oyun, oradan Hearts of Stone olarak seçıyorlar. Ben ne yapmalıyım? Yeni oyun olarak mı yapayım, yoksa normal oyunu bitirdim, oradan mı devam etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni oyun olarak seçince ana hikaye kötü sonlanmış sayılıyor, hem sen oyunu iyi sonla bitirmiştin.

Oyunu bitirdiğin kaydından devam etmen çok daha mantıklı.

Yeni oyun olarak seçince ana hikaye kötü sonlanmış sayılıyor, hem sen oyunu iyi sonla bitirmiştin.

Oyunu bitirdiğin kaydından devam etmen çok daha mantıklı.

Hocam yani DLC'yi satın aldığım zaman direk devam et e tıklayıp normal görevlere gideyim değil mi? Zaten oyun bitmişti ana görev 0.

Arkadaşlar merhaba, The Witcher 3 Hearts of Stone DLC'sini almayı düşünüyorum. İnternette baktığım zaman genelde yeni oyun, oradan Hearts of Stone olarak seçıyorlar. Ben ne yapmalıyım? Yeni oyun olarak mı yapayım, yoksa normal oyunu bitirdim, oradan mı devam etmeliyim?
Hocam BaW'ı oynamayı unutmayın bu arada.

Ana görevler kısmında DLC görevleri belirep gireceğim oradan ana görev olarak DLC görevini seçip görevleri yapacağım doğru anladım değil mi?

Normal oyuna devam et deyip gireceğim görevlerden DLC görevini seçip gidip yapacağım doğru anladım değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı