The Witcher 3 elektrikler kesildikten sonra oyuna girince save hatası veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar tam 5 dakika önce elektrikler gitti ve bilgisayar kapandı. Geri açtım ve oyuna girdin ancak “Devam et” tuşuna tıklayınca şu hatayı alıyorum:

IMG_0826.jpeg

Saatlerdir oynuyorum bu save ile. Cidden oyuna ulaşamazsam aşırı derece üzülürüm. Altı üstü elektrikler kesildi oyunun ortasında, alınmış bir save’s neden girilmiyor? Sürüm aynı.

Arkadaşlar tam 5 dakika önce elektrikler gitti ve bilgisayar kapandı. Geri açtım ve oyuna girdin ancak “devam et” tuşuna tıklayınca şu hatayı alıyorum:

Eki Görüntüle 2164070

Saatlerdir oynuyorum bu save ile. Cidden oyuna ulaşamazsam aşırı derece üzülürüm. Altı üstü elektrikler kesildi oyunun ortasında, alınmış bir save's neden girilmiyor? Sürüm aynı.

Eski kayıtlar yok mu?

İlk defa böyle bir saçmalık görüyorum, hocam doğrulama yaptınız mu oyuna?
Evet yaptım ve yine olmadı. Bilgisayar kapalı şuan yarın tekrar deneyeceğim eğer olmazsa gerçekten aşırı derecede üzülürüm. Çok emek verdim oyuna, seçimlerin gidişatı değiştirdiği oyunlarda en baştan başlamak aşırı zor.

Evet yaptım ve yine olmadı. Bilgisayar kapalı şuan yarın tekrar deneyeceğim eğer olmazsa gerçekten aşırı derecede üzülürüm. Çok emek verdim oyuna, seçimlerin gidişatı değiştirdiği oyunlarda en baştan başlamak aşırı zor.
Ya üzülmez olur musun ya hocam, gerçekten çok geçmiş olsun. Aklıma hiçbir şey gelmiyor yoksa yardımcı olmak çok isterdim.

İnsan emek vererek oynuyor Witcher3'ü. Sadece seçimler değil, yan görev açısından çok zengin bir oyun olduğu için yan görevlere ayrılan vakite bile yazık. Ben level kasmak için her görevi yapıyordum. Yani düşünüyorum başıma böyle bir şey gelse, harbiden kafayı yerdim. Ama gerçekten ilk defa duyuyorum hani save bozulsa bile geçmişe dönebilme durumu var o da olmuyor diyorsun. 2 görev geri save gidip tekrar yapsan bile olurdu ama olmuyormuş.

Geri
Yukarı