The Witcher 3 Envanteri Nasıl Genişletilir?

• Konuyu başlatan Ofoz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 18B

Ofoz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta gördüğünüz konu hakkında bilgisi olan var mı? Oyun başından bu yana 60 boyutunda envanterim nasıl büyütebilirim? Yetersiz kalıyor bazı zamanlar.

Aslında çok daha fazla olması gerekiyordu. Neden bu kadar az olduğunu bilmiyorum ama seviyeden kaynaklı da olabilir. Şu an tek çareniz atınıza heybe almak. Zırh satıcısında oluyordu sanırım.
Garip tamamdır kardeş teşekkürler.
Eğer bilgisi olan varsa genel kısmındaki azlık konusunda bilgisi olan varsa da yardımcı olursa sevinirim.
Yukarıdaki arkadaşların bahsettiklerinden farklı olarak DLC'lerden bahsedeyim. Steam sayfasından ücretsiz DLC'leri indirin önce. Anladığım kadarıyla oyunun daha başlarındasınız. Oyunun başlangıcı ile ilgili ufak bir spoiler var altta.

Vesemir ile Akbostan'a doğru giderken yolda bir Griffin tarafından malları zarar gören ve atı ölen birini görüyorduk. O adam sonradan Akbostan'da bir yere gidiyor ve Tamerya DLC'sinin içeriklerini satıyor. Tam yerini hatırlamıyorum ama ilk geldiğimiz hanın civarlarındaydı. Saçından vs. tanırsınız. İşte o adamdan Tamerya Heybesi'ni alın. Başlangıç için en kolay yük arttırma yöntemi bu.
Orayı hatırlıyorum fakat heybeyi hatırlayamadım fakat ondan sonra başka bir yan görev de at yarışında kazandım heybe fakat bir şey değişmedi yada fark etmedim 60 dan daha düşüktü önceden.

Orayı hatırlıyorum fakat heybeyi hatırlayamadım fakat ondan sonra başka bir yan görev de at yarışında kazandım heybe fakat bir şey değişmedi yada fark etmedim 60 dan daha düşüktü önceden.
At yarışından kazandığın şeyin eyer olması lazım. İkisi farklı ve aynı anda kullanılabiliyor.

Garip tamamdır kardeş teşekkürler.
Eğer bilgisi olan varsa genel kısmındaki azlık konusunda bilgisi olan varsa da yardımcı olursa sevinirim.

İlk heybenizse kesin olarak artması lazım zaten.

Geri
Yukarı