The Witcher 3 Eş Seçimi

wittmann_007

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, çokça bahsedilmiş. Hepsine baktım fakat cevabımı bulamadığım için soruyorum.

Ben hem Triss'e hem de demin yaptığım dağda olan cinli görevde Yennefer'a seni seviyorum seçeneğini kullandım ve iki kadına da seni seviyorum seçeneğini kullanmak ileride terk edilmemize neden oluyormuş.

Soruma gelirsek ileride ikisininden birini seçebileceğimiz bir diyalog olacak mı yoksa oyunun bu konuda gidişat tamamen belirlendi mi?

Teşekkürler.

Arkadaşlar, çokça bahsedilmiş. Hepsine baktım fakat cevabımı bulamadığım için soruyorum.
Ben hem Triss'e hem de demin yaptığım dağda olan cinli görevde Yennefer'a seni seviyorum seçeneğini kullandım ve iki kadına da seni seviyorum seçeneğini kullanmak ileride terk edilmemize neden oluyormuş.
Soruma gelirsek ileride ikisininden birini seçebileceğimiz bir diyalog olacak mı yoksa oyunun bu konuda gidişat tamamen belirlendi mi?
Teşekkürler.

Maalesef. Eğer ikisine de seni seviyorum dediyseniz sizi büyük bir sürpriz karşılayacaktır.

Eğer kaydınızı geri alabiliyorsanız alın derim. Tabii o şeyi de görmek istiyorsanız söyleyebilirim.

Hocam neden ikisine de seni seviyorum dediniz :D :D. Geri dönüşü yok diyebiliyorum artık demişsiniz. Söz ağızdan bir kere çıkar.

Açgözlülük, 7 ölümcük günahtan biri. Greed adamı fena eder. Al bu da fotoğrafı.
1604270775044.png

Ben de ikisini seçmiştim ancak ne olduysa Blood and Wine paketinde Yennefer yanıma taşınmıştı.

Teşekkürler.

Terkedilme bildiğim kadarıyla Blood and Wine'da ki malikânemize Ciri'nin gelmesine sebep oluyor.

Dağda yen'e seni seviyorum deyip, ahırda triss'e, yen iyi derseniz. Yen sizin olur. Ama tam ters yaparsanız o şekil devam eder. Eş seçimlerinin oyuna bir etkisi yok hikaye olarak. Göz zevkinize kalmış. Ama Triss çok iyi değildir.

İki tarafı birden idare etmeye çalışmayın. Sonuç hoş olmuyor. Yen, bizim biricik aşkımız... Triss'in çok yardımını gördük ama hafızamız yerinde değilken bizi biraz kullanmışlığı var sonuçta...
Keşke beni de kullansaydı 😂 Ama sonuna kadar Yennefer'ciyiz 🖤

@wittmann_007 Geri kayıt alabiliyorsanız alın veya sonucu görün. Nasıl olsa yine oynayacaksınız. Witcher 3 öyle bir kere oynanıp, bırakılamıyor :)

Sürpriz bozana bakmak istemeyenler için spoiler vermeden şu kadar deyim; ikisini birden seçin de görün ebenin hörekesini... Sakın öyle bir hata yapmayın yani.

Ben Shaniciyim bu arada...

Yeni konular

Geri
Yukarı