The Witcher 3 karakter seçimi gelmedi

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
The Witcher 3'ün ana hikayesini ve Hearts of Stone DLC'sini bitirdim, internette ana hikaye sırasında Yennefer ile Triss arasında seçim yapıldığı yazıyor fakat ben ana hikayeyi oynarken hiç bu iki karakter arasında seçim yaptığımı hatırlamıyorum. Hatta öyle bir seçim ekranı bile gelmedi.

Seçim ekranı gelmiyor hocam. İkisinin de yan görevi oluyor. Hangisini yaparsanız onu seçmiş oluyorsunuz.
Blood and Wine DLC'sine başlamadan önce tüm yan görevleri yapıyorum, bu durumda bir yerde seçim yapacağım sanırım. Aslında Skellige'ye gitmeden önce tüm Novigrad ana ve yan görevlerini de bitirmiştim sadece kontratlar kalmıştı ve bir kontratta Triss'in peşine düşenleri arıyoruz, bilmem alakası var mı bu durum ile?

Blood and Wine DLC'sine başlamadan önce tüm yan görevleri yapıyorum, bu durumda bir yerde seçim yapacağım sanırım. Aslında Velen'e gitmeden önce tüm Novigrad ana ve yan görevlerini de bitirmiştim sadece kontratlar kalmıştı ve bir kontratta Triss'in peşine düşenleri arıyoruz, bilmem alakası var mı bu durum ile?
Evet alakası var ancak ana hikayeyi tamamladınız anladığım kadarıyla. Ana hikaye tamamlandığında bu iki görev de başarısız olarak gözükür.

Hocam normalde Triss gemiyle şehri terk ederken onu geri çağırıp onunla yatarsanız Triss'i.
Triss'e bulaşmayıp Yenefer ile devam ederseniz, Yenefer.
Eğer ikisiyle de yatarsanız ikiside size tuzak kurup yatağa bağlar ve oyunun sonundaki eve Ciri gelir.

Geri
Yukarı