The Witcher 3 eş seçme

3 Yıl önce açılmış konu ama fikrimi belirtmek istiyorum. Ben oyunu birkaç kez bitirdim. Triss ile de bitirdim, Yen ile de bitirdim, ikisini de seçtiğimiz o gidişatı da oynadım. Spoiler olmaması açısından neler olduğunu yazmayacağım. Bana sorarsanız bize olan davranışları bakımından Triss daha iyi bir seçenek. Ancak kitaplara göre bakarsak -Yen ile Geralt'ın çok karmaşık bir ilişkisi olmasına rağmen- Yennefer'i seçmek daha mantıklı. Oyunun başındaki sinematik bile Geralt'ın Yennefer'i aramasını anlatıyor. Triss ile mazide yaşananların Geralt'ın Yennefer'i hatırlamamasından kaynaklandığını unutmayalım. Evet Geralt namus bekçisi değil ama Yennefer ile ilişkisi devam ederken Triss ile ilişki yaşamazdı. Ayrıca Geralt'ın Yennefer'i kurtarmak için canını riske attığı ve hafızasını kaybettiği gibi gerçekleri de unutmayalım. Sonuç olarak bu bir oyun ve oyundan nasıl zevk alıyorsak öyle oynamamızda fayda var ama illa hikayeye uygun olsun istiyorsanız Yennefer'i seçmenizi öneririm.
ben ikisinede yürüdüm hocam beni ikisi uykumdan kaldırıp eve davet ettiler ben hayır dememe rağmen ettiler sonra yatakta bıraktılar beni ben yene dönmek istiyorum çifte ilişkiye töbe ettim tekrar yenle olabiliyor muyum ?

ben ikisinede yürüdüm hocam beni ikisi uykumdan kaldırıp eve davet ettiler ben hayır dememe rağmen ettiler sonra yatakta bıraktılar beni ben yene dönmek istiyorum çifte ilişkiye töbe ettim tekrar yenle olabiliyor muyum ?
Maalesef hocam, oyunda olayları geriye sarma gibi bir şey bulunmamakta. Tek seçenek var o da baştan başlamak.

ek paketlerden bahsetmişsiniz ben arkadaşımın hesabından oynuyorum oyunda ne var ne yok her şeyi satın almış deli gibi bağımlısı ama çok iletişim kuramıyorum onunla okul ve işi dolayısıyla bir şey soramıyorum buraya yazayım dedim. Bu ek paketler oyuna nasıl işliyor bir şey değiştiriyor mu ana hikayeden veya ek paketler için oyuna yeniden mi başlamamız gerekiyor farklı şeyler mi görüyoruz bilgilendirir misiniz

Geri
Yukarı