Çözüldü The Witcher 3 Gizli Zulaya Ulaşmanın Yolunu Bul Görevi Nasıl Yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun.
Rica ederim. Ha bu arada hazır konu varken bir şey sormak istiyorum. Griffin okulun zırh değeri mı daha iyi yoksa kurt okulunun mu bende şu anda level 4 griffin var ve grandmaster set yapmak istiyorum. Sizce hangisini yapayım yani.
Hocam eğer işaretlere yoğun olarak oynuyorsanız Griffin önermişler. Ama daha çok aksiyon olarak oynuyorsanız Kurt Okulu seti öneriilmiş.

Rica ederim. Ha bu arada hazır konu varken bir şey sormak istiyorum. Griffin okulun zırh değeri mı daha iyi yoksa kurt okulunun mu bende şu anda level 4 griffin var ve grandmaster set yapmak istiyorum. Sizce hangisini yapayım yani.

Sadece griffin okulunu aldığım için farklarını bilmiyorum.

Hocam eğer işaretlere yoğun olarak oynuyorsanız griffin önermişler. Ama daha çok aksiyon olarak oynuyorsanız kurt okulu seti öneriilmiş.

Ya da bazıları engerek veya manticor diyor bende bütün DLC'ler var zaten bu iki set hariç geri kalan bütün teçhizatlar hakkında ufak bilgilerim var siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

Geri
Yukarı