Sürprizbozan The Witcher 3 "görülmemiş kadim" görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Evet, biraz spoiler yedim ve iyi sonun Anna ve Syanna'nın yaşadığı son olduğunu öğrendim. Fakat bunun yanında "Görülmemiş Kadim" görevinin oyun için önemli bir nokta olduğunu ve kötü sonla bitebileceğini öğrendim. Hem "Görülmemiş Kadim" görevine gidip setleri alıp hem de iyi son ile bitirmek mümkün mü onu merak ediyorum.
Hocam oyununda olayı burda zaten. Keza kadim'e gitmeseniz dahi mutlu son yapacağınız kesin değil.

Evet o görevi diyorum. Bu setleri alabilip Beyond Hill and Dale... görevine geçiş yapabilmemi mümkün kılıyor mu? Onu merak ediyorum.

Evet, ben öyle yaptım. Orianna'ya vampir reise götür beni deyip o görevi bitirince vazgeçtim deyip yanımızdaki yaşlı vampirin dediğini yaptım ama hangi setten bahsediyorsun anlayamadım.

Fandomda unseen elderın mağarasında olduğu yazıyor, o zaman dediğin imkansız reisim.
Evet imkansız oluyor ya set ya mutlu son.
Bildiğim kadarıyla hayır.

Teşekkürler, biri aklıma öyle bir şey sokmuştu da doğruluğundan emin olmak istedim. Hem seti alıp hem de mutlu son yaptığına dair yalan söylemiş.

Set zaten ayı zırhından güçlü değil boşver.

Seti kullanmak istediğimden değil, Geralt'ın evindeki zırh askılarında koyduğum setlerle uyumlu olacağından almak istiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı