The Witcher 3 Golem Görevinde Karakter Güçsüz

umut190560

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, sorunum genel olarak şu: 4. seviyeyim. Golem görevinde karakter çok güçsüz kaldı. Bir türlü kesemedim, ben de bir önceki kayıtlardan geri başlayıp karakteri güçlendireyim, sonra goleme gideyim dedim fakat şöyle: Tabeladan görevleri aldığım zaman o görevleride yapamıyorum çünkü karakter yine güçsüz kalıyor yani en temel sorunum şu: Karakteri bir şekilde nasıl güçlendirebilirim? En baştaki başladığım itemler hala duruyor hala. İtem değiştiremedim. Üstümden tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadının önüne yrden çak , golem ona dalınca arkadan dal sonra kaç, böyle tekrar et

Bir yöntem bulamayıp öldüremezseniz konsolu açın ve “kill” komutunu yazın. Golem ölecektir, öldürdükten sonra gidip biraz kontrat ve yan görev yapıp güçlenirsiniz. Sonrasında ana hikayeye devam edersiniz.

Konsolu nereden açıyoruz?

Yapıyorum da atağım çok az.
Yrden'in 2. yeteneğini açabiliyorsan onu kullan. Senin yerine o vurur. Kadınla birlikte öldürür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
O görev çok kanser yaratık külliyatı gibi bir şey olması lazım. Menüde oraya girip golemi bul ve zayıf noktalarına bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…