The Witcher 3 GOTY almaya değer mi?

Blonducey

Hectopat
Merhaba. Witcher 3'ü yaz indirimlerinde daha ucuza gelmez diyerekten yatırım diye almıştım. Ve arkadaşımın önerisiyle kitaplarını okudum ve çok gaza gelip oyunu artık oynama vaktinin geldiğini düşündüm. Ve şu sıralar çoğu oyun bayağı iyi indirim geldi. Şu an Witcher GOTY versiyonu indirimde. Bende Witcher 3 var ama yanında verdiği 2 DLC (sanırım DLC emin değilim) onlar yok. Ve bu indirimlerden yine middle Earth Shadow of war almıştım ve yanında 7 DLC veriyordu. Eğer ki siz Witcher 3 GOTY sürümü alınmaya değer (dediğim gibi oyuna sahibim yanında verilen 2 ürüne sahip değilim)derseniz middle Earth Shadow of war iade edip GOTY sürümünü alacağım. Bu iki ürün middle Earth Shadow of War'ı iade edecek kadar içerik sunuyor mu?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 45
  • 2.png
    2.png
    261,1 KB · Görüntüleme: 48
Middle Earth Shadow of War ile kıyaslandığında Witcher 3 GOTY çok açık ara önde. MESOW zaten yarım bir oyun. Tam bitmiş bir oyun bile değil. Loot olayının dibine vurmuş bir oyun. Witcher 3'ün o 2 DLC'si benim bu zamana kadar oynadığım en iyi oyun DLC'lerinde TOP 5'e girer. (ikisi de). Zaten severseniz 200 saat veya daha fazla bir deneyim sizi bekliyor. O yüzden MESOW için acele etmenize gerek yok. İade edin ve HELELELELELEY dünyasına giriş yapın. İyi oyunlar

Teşekkür ederim
Middle Earth Shadow of War ile kıyaslandığında Witcher 3 GOTY çok açık ara önde. MESOW zaten yarım bir oyun. Tam bitmiş bir oyun bile değil. Loot olayının dibine vurmuş bir oyun. Witcher 3'ün o 2 DLC'si benim bu zamana kadar oynadığım en iyi oyun DLC'lerinde TOP 5'e girer. (ikisi de). Zaten severseniz 200 saat veya daha fazla bir deneyim sizi bekliyor. O yüzden MESOW için acele etmenize gerek yok. İade edin ve HELELELELELEY dünyasına giriş yapın. İyi oyunlar

Yeni konular

Geri
Yukarı