The Witcher 3 GOTY Edition: 14,99 TL!

Sorman hata, 15 liraya artık dürüm bile kalmadığını düşünürsek tabii ki değer.
Hocam şuan satın alıyorum fakat the Witcher 2 oynamadan almam bir sorun oluşturmaz değil mi yani hikaye olarak
150-200 Saat sürüyor DLC'ler dahil olunca.
Düzenleme: Şu an Hearts of Stone'a başladım bile, sabah 6'da okula kalkmak umurumda değil. :D
Hocam sizce Witcher 2 oynamadan 3 alınırmı

Uzun zamandır DLC'ler indirime girse de alsam diyordum. Şimdi indirimi gördüm ve satın aldım, haberi olmayan kalmasın istedim.

Oyunu bir türlü sevemeyen az kişiden biriyim nedense oynarken aşırı sıkıldım pek benlik bir oyun değil galiba

Daha önce hiç hikaye oyunu oynamadım. En azından denemek isterim. 3'ten başlasam bir sıkıntı olur mu?

Daha önce hiç hikaye oyunu oynamadım. En azından denemek isterim. 3'ten başlasam bir sıkıntı olur mu?

1-2-3'ün hikaye bağlantısı var en kötü ilk iki oyunun özetini izlemeni öneririm 3'e başlamadan.

Şu oyun herkesin kütüphanesinde olmalı 15 lira cidden hiçbir şey ya sevmemiş olabilirsiniz veya oyun tarzı size gelmeyebilir ama sırf tr altyazı desteği verdikleri için bile almalısınız. Kütüphanemde olmasa 1 dk durmazdım.

Şu oyun herkesin kütüphanesinde olmalı 15 lira cidden hiçbir şey ya sevmemiş olabilirsiniz veya oyun tarzı size gelmeyebilir ama sırf TR alt yazı desteği verdikleri için bile almalısınız. Kütüphanemde olmasa 1 dk durmazdım.

TR alt yazı oluyor mu ayarlardan?

Geri
Yukarı